بازاریابی آنلاین

گسترش کسب‌وکارها در فضای آنلاین موجب گسترش بازاریابی آنلاین در این فضا شده است به‌طوری که شما برای نشان دادن خدمات و محصولات‌تان حتما باید از بازاریابی آنلاین کمک بگیرید.

تبلیغات گوگل

در ویترین شما می‌توانید درخواست خدمات مربوط به ادورز گوگل بدهید، این خدمات با بهترین قیمت و بالاترین بازده برای شما انجام می‌شوند.

طراحی کمپین

برای فروش بیش‌تر محصولات و خدمات شما در بازه‌های مختلفی از سال مانند جمعه سیاه، می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی مختلفی طراحی کنید.

مدیریت سوشال

اگر در سازمان‌تان از شبکه‌های اجتماعی کمک می‌گیرید اما نمی‌دانید به چه صورت باید مدیریت آن‌ها را انجام دهید می‌توانید از تیم تخصصی شبکه‌های اجتماعی ویترین کمک بگیرید.

خدمات ایمیل

در ویترین شما می‌توانید تمامی خدمات مربوط به ایمیل مارکتینگ و اس‌ام‌اس مارکتینگ را با بهترین قیمت و بالاترین بازده دریافت کنید.

خدمات سئو

برای هر چه بهتر دیده شدن کسب‌وکارتان حساب زیادی روی سئو باز کنید. تیم ویترین می‌تواند مشاور و مجری مطمئنی برای سئوی وب سایت شما باشد.

تبلیغات کلیکی

اگر می‌خواهید بیش‌تر از همیشه دیده شوید و مخاطبان هدف شما را بیش‌تر پیدا کنند بهتر است از تبلیغات نیتیو یا سی‌پی‌ام استفاده کنید. تیم ویترین می‌تواند به شما اطمینان دهد که ارزنده‌ترین تبلیغات را برای شما انجام می‌دهد.

تولید محتوا

یکی از مهم‌ترین مولفه‌های یک وب سایت فروشگاهی موفق، تولید محتوای متنی و تصویری مناسب و جذاب است. اگر به سایت‌های فروشگاهی موفق نگاهی بیاندازید متوجه می‌شوید که تا چه اندازه به محتوای وب سایت‌شان اهمیت داده‌اند.

محتوای متنی

محتوای متنی یکی از کلیدی‌ترین فعالیت‌های بازاریابی شما در جهت اعتمادسازی به حساب می‌آید.

محتوای تصویری

موفقیت محتوای متنی شما به تصاویر جذاب گره خورده است پس حتما از تصاویر مناسب استفاده کنید.

مشاوره برندینگ

برندسازی موفق زمانی صورت می‌گیرد که شما بتوانید نیاز واقعی مشتریان و مخاطبان‌تان را متوجه شوید البته این موضوع کار چندان ساده‌ای نیست اما شما به کمک تیم تخصصی برندینگ ویترین می‌توانید برند خود را با مناسب‌ترین هزینه تقویت کنید و به کسب‌وکارتان رونق ببخشید. در نظر داشته باشید که برندینگ اصولی، می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت کسب‌وکار شما در آینده باشد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

استفاده از دیجیتال مارکتینگ نقش مهمی در رسیدن به اهداف‌تان دارد. بازاریابی آنلاین هزینه‌های بسیار کمتری نسبت به بازاریابی سنتی دارد اما با این وجود اگر از مشاوره دیجیتال مارکتینگ هم استفاده کنید هزینه‌های شما از این هم کمتر می‌شود. همچنین برای رسیدن به بهترین نتیجه می‌بایست از تحلیل درست و منظمی از کمپین‌ها و هزینه‌های انجام‌شده داشته باشید تا بتوانید به‌صرفه‌ترین و پربازده‌ترین کانال‌های بازاریابی را برای ادامه مسیرتان انتخاب کنید. تیم دیجیتال مارکتینگ ویترین به شما کمک می‌کند تا با کمترین دغدغه در مسیر بازاریابی دیجیتال قدم بگذارید و نتایج فوق‌العاده‌ای به‌دست بیاورید.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ می‌تواند روی برندسازی و فروش بیش‌تر شما نقش بسیار مهمی داشته باشد. ممکن است بسیاری از استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ مناسب شما نباشد و صرفا اتلاف هزینه‌های سازمان شما باشد. برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ باید از پلن‌های تخصصی و مهندسی‌شده استفاده کنید تا در زمان مشخص به نتیجه دلخواه‌تان برسید. این پلن‌ها باید توسط کارشناسان خبره و باتجربه بررسی شود تا احتمال عدم‌موفقیت شما به حداقل ممکن برسد. یک نقشه راه خوب می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت استراتژی شما باشد.

برندینگ

قطعا می‌دانید که قدرت برند چقدر اهمیت دارد و چگونه یک برند موفق می‌تواند هزینه‌های خود را کاهش دهد و در عین حال فروش خود را بیش‌تر کند. برای برندینگ موفق باید از هر دو نوع بازاریابی آنلاین و دیجیتال کمک گرفت و برای این کار مشاوران تخصصی ویترین در کنار شما هستند تا در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه نتیجه دلخواه‌تان برسید. سریع‌ترین مسیر برای وفادارسازی مشتریان و هم‌چنین ساخت یک برند لوکس استفاده از مبانی برندینگ است و مشاوران تخصصی ویترین در کنار شما هستند تا این امر تحقق یابد.

تماس با کارشناسان ویترین
با کارشناسان ما تماس بگیرید
و دقیق ترین اطلاعات را درباره دیجیتال مارکتینگ دریافت کنید
021-86748 درخواست مشاوره

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره