چرا نباید فالور فیک اینستاگرام بخرید؟

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : دیدگاهها

فالور فیک

اینستاگرام یکی از محبوب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین شبکه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اجتماعی است. امروزه شاهد تعداد افراد و کسب و کارهای بیشتری در این پلتفرم هستیم.

افرادی که در اینستاگرام به موفقیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسندف همگی نهایت تلاش خود را برای خلق ارزش و انتشار پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مناسب به کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند. درواقع موفقیت در اینستاگرام به همین ترتیب به دست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید.

عده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای تصور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، تعداد فالورها است که این موفقیت را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازد، اما این تفکری غلط است.

هستند بسیار افرادی که با تعداد فالور کم پرقدرت شروع کردند و به موفقیت رسیدند. در این بین افرادی که تعداد فالور را دلیل اصلی پیشرفت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانندف اقدام به خرید فالور فیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. عجیب است، اما وجود دارد.

در این مقاله همراه ما باشید، تا با مفهوم خرید فالور در اینستاگرام آشنا شده و ببیند که چرا این کار پیشنهاد نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

فالورهای واقعی چه کسانی هستند؟

برای آن که مفهوم فالور فیک را درک کنیدف ابتدا به سراغ شکل درست فالور یا به اصطلاح فالورهای ولقعی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رویم.

این افراد کسانی هستند که در explorer اینستاگرام پستی از شما دیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، یا از طرف یکی از دوستان و آشنایان با شما آشنا شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

این افراد معمولاً با دیدن یک پست یا استوری جذب کارهای شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و بار اول فقط برای دیدن آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به صفحه شما مراجعه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. ممکن است این بازدید تا مدت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بدون هیچ فعالیت خاصی ادامه یابد.

وقتی این افراد از صداقت و خلاقیت شما مطمئن شدند، یا به اصطلاح توانستید با خلق ارزش در آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها حس اعتماد ایجاد کنید، زمان را برای فعالیت بیشتر مناسب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینند و احساس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند تنها بازدید کافی نیست و باید شما را دنبال کنند.

در این نقطه حس وفاداری در افراد ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. پس از آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید شاهد فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیشتر نظیر به اشتراک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری، لایک، گذاشتن نظر و ذخیره پست از طرف آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باشد.

فالور فیک چیست؟

از عبارت فالور فیک، مفهوم آن کاملاً پیدا است. این فالورها حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جعلی اینستاگرام هستند، که افراد با صرف هزینه، آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را از یک شرکت یا مجموعه خریداری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. چنین کاری باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، تعداد فالورهایتان از نظر تعداد افزایش پیدا کند.

تا این جا که همه چیز به نظر خوب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد. اما هر چیز جعلی و تقلبی مشکلاتی داردف که درمورد فالورهای فیک اینستاگرام نیز این موضوع صادق است.

خرید فالور فیک در اینستاگرام

نکات اینستاگرام

بیشتر فالورهای فیک از ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غیرفعال اینستاگرامی تشکیل شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، که در ادامه توضیحی درباره هرکدام خواهیم داد.

ربات اینستاگرام

از سال 2018 تا کنون، تخمین زده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که چیزی حدود 5/9 درصد کاربران اینستاگرام را ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تشکیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. تشکیلاتی که فالور فیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فروشند، با ایجاد یک روند اتوماتیک این ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازند، تا مثل یک کاربر واقعی به نظر برسند.

این ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند هویت حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های واقعی را به خود بگیرند، بنابراین توجه کسی را جلب نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. سیستم اتوماتیک حاکم بر ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود به دلیل انجام فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های نظیر لایک کردن و به اشتراک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها، ارگانیک به نظر برسند.

البته فعالیت این ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها هیچ تأثیری بر دیده شدن شما ندارد. بدون فالورهای واقعی پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما از دید همه به غیر از فالورهای واقعی پنهان خواهد ماند. همچنین در نظر داشته باشید که فالورهای رباتی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند برند شما را به دوستان و خانواده خود معرفی کنند، چون واقعی نیستند.

حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غیر فعال

باید بدانید که همه فالورهای فیک ربات نیستند، بلکه بعضی شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها فالورهایی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فروشند که حساب افراد واقعی هستند.

چنین حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی ممکن است متعلق به افرادی باشد که در ازای فالوبک، شما را دنبال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، یا افرادی که با هدف پاسخگویی به این نیاز حساب ساخته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.

آن چه اهمیت دارد این است که اگرچه این افراد در ابتدا فعال هستند و به صفحه شما کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، با این حال پس از مدتی جز این که سربار کارایی صفحه شما باشند و آمار فعالیت را کاهش دهند هیچ کار دیگری انجام نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند.

از این گذشته، اگر حساب کاربری آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تنها با هدف تأمین درخواست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های حمایت مالی ایجاد شده باشد، شخص حقیقی پشت این حساب هیچ دلیل برای فعالیت در صفحه شما ندارد و تنها به فکر منافع خود است.

بنابراین افزایش فالور به این شکل هیچ ارزشی برای شما به همراه نخواهد آورد و جای تعاملی که فالور واقعی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند داشته باشد را نخواهد گرفت.

چرا در اینستاگرام فالور فیک نخریم؟

با وجودی که پاسخ ان در توضیج دو نوع پرکاربرد فالور فیک مشخص است، اما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانیم دلایل این کار ار به صورت موردی نیز بیان کنیم.

درگیری(Engagement) کم یا زیاد از حد

زمانی که فالور فیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرید، درواقع پول یک عدد را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهید. احتمال این که درصد مطلوبی از فالورهای خریداری شده، مخاطب واقعی شما باشند بسیار کم است. برای مثال شما با پرداخت هزینه 10 هزار فالور جدید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرید، ولی هیچ کدام برای کمک به صفحه شما مفید نیستند و نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند آمار فعالیت را بالا ببرند.

بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان با نگاه به میزان درگیرشدن فالورها و مقایسه آن با تعداد آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به نتایجی درمورد فیک بودن فالورهای یک پیج رسید. جالب است بدانید برخی افراد با یکدیگر یک حلقه تعاملی تشکیل می-دهند و در صفحات یکدیگر فعالیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، این مورد نیز مشکل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ساز است.

چرا که در ظاهر تعامل واقعی است، اما درواقع دروغین و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارزش است. روش دیگری که می توانید تعامل کاذب را مشاهده کنید، مقایسه نسبت لایک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و نظر در مورد عکس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی است که شخصی به اشتراک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذارد.

اگر لایک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی مشاهده کنید اما تعداد کمی نظر در مورد یک سری پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها مشاهده کنید، باید به صداقت صاحب حساب مشکوک شوید.

امکان دریافت نظرات نامناسب

اگر از ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها برای افزایش فاور استفاده کنید، پس از مدتی متوجه خواهید شد، نظرات آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نیاز به ترجمه دارد، چون با زبان شما سازگار نیست. برخی مواقع نیز در بین نظرات، متن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های غیراخلاقی و مرتبط با گروه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های افراطی به چشم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خورد.

اگر هم تا این اندازه مشکل نداشته باشند، احتمالاً با محتوایی که منتشر کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید هم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوانی ندارند. برای مثال شما پستی درمورد فوت یک شخص منتشر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، ولی نظری با مفهوم تبریک دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید.

خرید فالور فیک اینستا

فالورهای فیک اسپمرهایی هستند، که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند سیلی از هرزنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را همراه خود بیاورند

اگر در هنگام خرید، ایمیل خود را وارد کرده باشید، باید منتظر هرزنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی باشید. علاوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر این احتمالاً در اینستاگرام نیز پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی نامربوط از این حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها دریافت خواهید کرد. بخشی از فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اسپم آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ممکن است دنبال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردن فالورهای دیگر شما باشد.

آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نیز که نام این ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در بین فالورهای شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینند، تصور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند افرادی قابل اعتماد هستند، درنتیجه آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را دنبال کرده و پس از آن که متوجه رفتار غیرطبیعی شدند، به ماهیت اصلی این ربات‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها پی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برند. به همین ترتیب ممکن است فالورهای واقعی خود را نیز از دست بدهید.

اینستاگرام فالورهای فیک را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شناسد و آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را پاک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند

گردانندگان اینستاگرام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهند اعضای آن تجربه کاربری لذت بخشی داشته باشند. بنابراین تلاش زیادی برای یافتن و ریشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کن کردن حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. اینستاگرام دائماً در حال جستجو و پاکسازی است و اکنون به تجربه خوبی دست یافته است که منجر به یافتن هرچه سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر فالورهای فیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

شاید به نظر برسد هزینه زیادی برای خرید فالور خرج نکرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید، اما تصور کنید به محض اضافه شدن ناپدید شوند، در این صورت هرچقدر که پول پرداخت کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید، مبلغ زیادی است.

خرید فالور فیک، خلاف شرایط و ضوابط اینستاگرام است

اینستاگرام به طور دائم افرادی را که فالوور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرند دلسرد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اینستاگرام نه تنها فالورهای فیک را پاکسازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه حق تعلیق حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مربوط به این عمل را نیز برای خود محفوظ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد.

اگر به دلیل انجام چنین کارهایی حساب خود را دچار مشکل کنید، اعتبار خود را نیز از دست خواهید داد. ممکن است بار اول که مرتکب کاری خلاف قانون اینستاگرام شوید، تنها یک هشدار دریافت کنید، با این حال پس از تکرار چند باره باید منتظر عواقب آن باشید.

داشتن فالور فیک، اعتبار شما را به عنوان یک اینفلوئنسر از بین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد

اگر مجبور به خرید فالور می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید، به این معنی است که شما یک اینفلوئنسر واقعی نیستید. چنین کاری مانع از استخدام کردن شما توسط برندهای به نام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این یکی از مواردی است که برندها پیش از همکاری با یک اینفلوئنسر بررسی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

اینفلوئنسرهای اصلی موارد زیر را به صورت ارگانیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازند، البته این کار زمان بر است. اما این خطر وجود دارد که اگر سعی کنید از میانبرها استفاده کنید، تمام اعتبار خود را از دست خواهید داد.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، مسیرهای تعامل مشخصی برای حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اصلی وجود دارد. اگر سطح تعامل شما بالاتر یا پایین از این مسیرها باشد، مردم در ارزش شما به عنوان یک اینفلوئنسر شک خواهند کرد. به جای فالور فیک سعی کنید از تبلیغات و مشارکت با افراد موفق کمک بگیرید.

با داشتن فالورهای فیک نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کسب درآمد کنید

همانطور که گفتیم فالورهای فیک فقط عدد هستندف بنابراین چیزی نیز از شما نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرند یا خدماتی دریافت نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. به این ترتیب نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید پولی به دست آورید. مشخص استن که فالورهای فیک نه تنها خود چیزی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرند، بلکه افراد دیگر را نیز به شما معرفی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، چرا که چنین قابلیتی ندارند. اگر با مفهوم ROI یا نرخ بازگشت سرمایه آشنا باشید، مدت کمی پس از خرید فالور فیک خواهید دید که هزینه-هایی که پرداخت کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید، نه تنها برنمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گردد، بلکه به دلیل بیشتر بودن از درآمد ضرر نیز خواهید داد.

چگونه باید از خرید فالور فیک اینستاگرام دوری کنیم؟

اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام موقعیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیادی برای رشد در اختیار کاربران خود قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، این کار شما نه تنها فایده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای برای کارتان ندارد، بلکه اثر سوء نیز دارد. اما اقداماتی وجود دارد، که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مانع شما از خرید فالور فیک شود.

شکیبا باشید، رم یک شبه ساخته نشد!

شما نباید انتظار داشته باشید در عرض چند روز پس از آغاز به کار در اینستاگرام به جایگاه خاصی برسید، حتی نه در یک سال. شما باید شکیبا باشید و به زمان اجازه دهید کارها را پیش ببرد. متأسفانه همین عجول بودن بسیاری را از اهدافشان منصرف کرده است.

ارزش خلق کنید

حال که قبول کردید صبر و تحمل چاره کار است، باید نهایت تلاش خود را برای تولید محتوای ارزشمند به کار گیرید. کاربران اینستاگرام تنها صفحه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را دنبال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، که مطالب ارزشمند منتشر کند. بنابراین در حوزه کاری خود نهایت مطالعه را داشته باشید، تا اطلاعاتی درست به فالورها و مخاطبانتان بدهید.

فعالیت مستمر داشته باشید

شما نباید از یادها بروید. بنابراین روزانه حداقل دو Story و یک پست منتشر کنید. به این ترتیب در یادها خواهید ماند و اگر اصل ارزشمندی را رعایت کرده باشید، بارها پست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما برای دیگران ارسال خواهند شد یا لایک بیشتر دریافت خواهید کرد.

مخاطبان خود را در فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شریک کنید

سعی کنید در کپشن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از مخاطبان بخواهید نظر خود را بیان کنند یا در یک چالش شرکت کنند. افراد از اینکه به جای تنها بیننده بودن، سهمی در کارها داشته باشند لذت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برند. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با در نظر گرفتن جایزه آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را ترغیب به فعالیت کنید.

به کیفیت بیاندیشید نه کمیت

افراد موفق در اینستاگرام لزوماً فالور زیادی ندارند، بلکه آنقدر ابتکار و خلاقیت داشته‌اند که با وجود تعداد کم فالور، آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به مخاطب فعال و همیشگی تبدیل کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. ایجاد حس اعتماد و وفاداری در بین مخاطبان از همه چیز مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است، شما نیز این را به خاطر داشته باشید.

این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تعدادی از راه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساده برای درگیرکردن مخاطب و تبدیل او به فالور است. بنابراین اصل زمان و کیفیت را از یاد نبرید.

گول وعده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تبلیغاتی را نخورید

بسیاری از فروشندگان فالور، با وعده این که این فالوورها ریزش ندارند، شما را به خرید ترغیب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. دیدیم که فالورهای فیک اصلا فعالیتی ندارند، بنابراین ریزش نیز نخواهند داشت و این طبیعی است. بنابراین چنین وعده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در حالی که حقیقت است، هیچ نفعی برای شما ندارد.

سخن پایانی

جذب فالور در اینستاگرام اصلاً کار ساده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای نیست. در حال حاضر بسیاری از افراد این بست را انتخاب کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند، بنابراین حتماً رقبای بسیاری دارید. اما هیچ یک از این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها دلیل بر خرید فالور فیک نیستند. اگر کار خود را تازه شروع کرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید، با این کار فرصت بررسی شرایط و به دست آوردن مخاطب وفادار را از دست خواهید داد.

اگر هم تا حدودی شناخته شده هستید و حالا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید بیش از پیش در اینستاگرام پیشرفت کنید، این کار اعتبار و زحمات شما را از بین خواهد برد.

بهتر است به جای صرف هزینه برای خرید فالور فیک اینستاگرام، این هزینه را در راه گرفتن مشاوره کسب و کار یا آموزش در حوزه کاری خود کنید.

امیدواریم که توانسته باشیم تا حدودی شما را با مسئله مهم فالورهای فیک آشنا کنیم و اگر در فکر انجام این کار بودید، منصرف شده باشید.

بیشتر بخوانید :


 

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره