نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی |راهنمای کامل خرید

خانی خانی
زمان مطالعه : دیدگاهها

اینترنت زندگی را برای کسانی که می‌خواهند با فروش محصولات خود امرار معاش کنند، آسان‌تر از همیشه کرده است. حقیقت این است که با چند ساعت کار می‌توانید یاد بگیرید چگونه با استفاده از نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی رایگان یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید. این فرایند تقریباً شامل مراحل مشابهی برای ایجاد یک وب‌سایت ساده است، اما تفاوت‌هایی با آن دارد.

 

نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی رایگان

 

نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی رایگان

WooCommerce یک افزونه و نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی رایگان وردپرس است که وب‌سایت معمولی شما را به یک فروشگاه آنلاین کامل تبدیل می‌کند. یافتن چنین پلاگین مفید و دارای ویژگی‌های بسیار سخت خواهد بود. همچنین شامل کتابخانه‌ای از برنامه‌های افزودنی است که می‌توانید برای افزودن ویژگی‌های بیشتر به فروشگاه خود آن را خریداری کنید. برای نصب WooCommerce، به Plugins ›Add new بروید و در نوار جست‌وجو در سمت راست به دنبال WooCommerce بگردید.

بهترین نرم‌ افزار طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

تجارت آنلاین برای ماندن و رشد در سال‌های آینده ایجاد شده است. آیا می‌خواهید از این روند بازار استفاده کنید، برجسته شوید و تجارت الکترونیکی موفقی داشته باشید؟ پس در ابتدا نوع سرمایه‌گذاری خود را مشخص کنید. اولین گام برای راه‌اندازی یک فروشگاه مجازی چیزی جز تعیین سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی کسب‌وکار و استفاده از بهترین نرم‌افزار طراحی فروشگاه اینترنتی نیست. همچنین باید به قوانینی که بر تجارت شما تأثیر می‌گذارد توجه کنید. برخی قوانین بر عملکرد فروشگاه و ارتباط با مصرف‌کننده تأثیر‌گذار است؛ از جمله قوانین خاص برای تجارت آنلاین مانند قانون حمایت از مصرف‌کننده، قانون تجارت الکترونیک و غیره وجود دارد.

 

می‌خواهید از کدام پلتفرم یا نرم‌ افزار لیست قیمت‌ساز استفاده کنید؟

 

می‌خواهید از کدام پلتفرم یا نرم‌ افزار لیست قیمت‌ساز استفاده کنید؟

بعد از این که به امور مالی و بخش حقوقی کسب‌وکار خود رسیدگی کرده‌اید، وقت آن است که بهترین نرم‌افزار فروشگاه  اینترنتی ساختار فروشگاه مجازی خود را آغاز کنید. یکی از مهم‌ترین نکات راه‌اندازی تجارت الکترونیکی درباره انتخاب پلتفرم و نرم‌افزار لیست قیمت‌ساز است. علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد فروش خود را کنترل کنید و برند خود را در اینترنت به نمایش بگذارید؛ بنابراین، با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های پلتفرم‌های مختلف تجارت الکترونیک در بازار، به این جنبه‌ها توجه ویژه داشته باشید:

 • محصولات
 • مدیریت قیمت و موجودی
 • سازمان‌دهی روش‌های پرداخت
 • سیستماتیک‌کردن تحویل
 • حفظ اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان و تضمین امنیت داده‌ها

 

با بررسی این مسائل، جالب است بدانید سه نوع از بهترین نرم‌افزار طراحی فروشگاه اینترنتی وجود دارد:

 • نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی رایگان (متن‌باز و ارائه امکانات سفارشی‌سازی خوب؛ با این حال آن‌ها می‌توانند ناپایدار باشند و نگهداری آن‌ها دشوار باشد).
 • نرم‌افزار پولی (شما باید درصد کمی از فروش را باقی بگذارید. با این حال نرم‌افزار مطمئن و با خدمات مشتری عالی است، اما سفارشی‌سازی را می‌توان کاهش داد).
 • سفارشی (اجازه سفارشی‌سازی کامل را فراهم می‌کند، اما برای نگهداری آن به یک تیم تخصصی نیاز دارید که هزینه‌های بالایی را به همراه دارد).

 

معرفی بهترین نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی

 

معرفی بهترین نرم‌ افزار فروشگاه اینترنتی

همان‌طور که می‌بینید، برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی به سرمایه‌گذاری اولیه کمی نیاز است، اما در مقایسه با یک فروشگاه واقعی، این سرمایه‌گذاری بسیار کمتر است.

 1. تحقیقات لازم را انجام دهید

تقریباً غیرممکن است که یک فروشگاه آنلاین بدون هیچ محصولی راه‌اندازی کنید اما چگونه متوجه می‌شوید که باید کدام محصولات را بفروشید؟ اگر کسی نمی‌خواهد چیزی را که شما می‌فروشید بخرد، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی فایده‌ای ندارد. انتخاب محصولات مناسب برای فروش و مکان مناسب برای فروش سخت‌ترین مرحله است. دلیلش این نیست که ایده‌ای ندارید، بلکه نمی‌توانید یک فروشگاه موفق ایجاد کنید. همه‌چیز با این سؤال ساده شروع می‌شود که مردم به چه چیزی نیاز دارند تا آن‌ها را وادار کند برای این نیاز خود هزینه کنند؟ آنچه شما به‌دنبال آن هستید، شکافی در بازار است که در حال حاضر سرویس‌دهی نشده یا کم ارائه شده است. اگر این امر گیج‌کننده به نظر می‌رسد، یک فرایند گام به گام وجود دارد که می‌توانید برای یافتن محصول و بازار ایده‌آل خود آن را دنبال کنید.

 1. با روندهای محصول و ایده هماهنگ شوید

با یک فروشگاه آنلاین، باید به فروش چیزی منحصربه‌فرد فکر کنید. اگر کسی بتواند به یک فروشگاه محلی برود و چیزی را که شما می‌فروشید، بخرد، ممکن است نشانه خوبی نباشد. شما باید به بازدیدکنندگان خود دلیلی برای خرید از خود ارائه دهید. یکی از این دلایل می‌تواند این باشد که آن‌ها نمی‌توانند چیزی را که شما می‌فروشید در جای دیگری به دست آورند. یکی از راه‌های هم‌سوکردن این موضوع، فروش محصولات یا ورود به بازاری است که در حال حاضر روند رو به رشدی دارد. این به شما کمک می‌کند تا در زمانی کوتاه یا طولانی نیز درآمد کسب کنید. مراقب باشید محصولی را انتخاب نکنید که از روند خارج می‌شود. درعوض سعی کنید محصولی را پیدا کنید که در حال افزایش محبوبیت باشد؛ برای این منظور کمی وقت بگذارید و به سؤالات زیر فکر کنید:

چه محصولاتی دارم؟

من به کدام نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی رایگان علاقه دارم؟

آیا گروهی از افراد وجود دارند که بتوانم به‌راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنم؟

نرم‌افزار لیست قیمت‌ساز چگونه است؟

آیا شما به‌دنبال بهترین نرم‌افزار طراحی فروشگاه اینترنتی هستید که محصولات را از فروشگاه‌های آنلاین که در حال افزایش هستند نشان دهد؟ به‌کمک نرم‌افزار لیست قیمت‌ساز، هر روز لیست جدیدی از محصولات با روندهای فعلی تولید می‌شود. اگر هنوز نمی‌دانید از کجا شروع کنید، محصولات را بررسی کنید. هر محصول پیوند داده شده است تا بتوانید میزان محبوبیت آن‌ها را ببینید.

ملاحظات اضافی محصول

علاوه بر یافتن یک محصول که برای مدتی به فروش می‌رسد، چند عنصر دیگر وجود دارد که باید در یک محصول به‌دنبال آن باشید. اولین مورد این است که باید حمل و نقل آن آسان باشد. از آنجا که وب‌سایت تازه شروع شده است، احتمالاً همه محصولات خود را خودتان ارسال خواهید کرد؛ به همین دلیل، می‌توانید محصولات خود را از خانه یا محل کار خود مدیریت و ارسال کنید. همچنین، شما نمی‌خواهید نرخ حمل و نقل بسیار بالا باشد. بیشتر مصرف‌کنندگان عادت دارند هزینه حمل و نقل بسیار کمی بپردازند یا اصلاً هزینه‌ای نداشته باشند؛ بنابراین داشتن هزینه‌های گزاف حمل و نقل تنها به فروش شما آسیب می‌زند.

مورد دوم این است که شما می‌خواهید کالایی با ارزش بالا را بفروشید. ایرادی ندارد که یک تن محصول را ارزان بفروشید، اما نکته اصلی این است که حاشیه سود شما بسیار کم خواهد بود. به‌عنوان راه‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین می‌خواهید حاشیه‌های خود را تا حد امکان بالا نگه دارید؛ بنابراین قصد دارید کالایی را با ارزش افزوده بالا بفروشید. این بدان معنا نیست که محصول شما باید گران باشد، بلکه باید با قیمت بالاتر فروخته شود. محصول شما می‌تواند یک مشکل بسیار فوری را حل کند که مردم مایل‌اند برای آن هزینه بیشتری بپردازند یا خریدار را به قیمت بالاتر سوق دهند.

حد وسط بین علاقه خود و بازار را پیدا کنید

اگر علاقه‌ای به وب‌سایت خود و کار با آن ندارید، بازار پرطرفدار نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی رایگان نیز اهمیت چندانی ندارد. البته پول می‌تواند انگیزه خوبی باشد، اما وقتی در حال ساختن یک تجارت واقعی هستید، باید فراتر از مسائل مالی انگیزه داشته باشید. برخی از محصولات را در اینجا در ذهن داشته باشید. اکنون درباره این محصولات و پاسخ‌های خود به سؤالات زیر فکر کنید:

 

آیا نرم‌افزار لیست قیمت‌ساز به بازار یا محصول اهمیت می‌دهید؟

آیا تجربه‌ای در بازار دارید؟

آیا بازار آن‌قدر بزرگ است که از شرکت دیگری حمایت کند؟

با این حال، یافتن یک محصول پرطرفدار که به آن علاقه دارید، ممکن است کافی نباشد. شما باید راهی پیدا کنید تا خود را از بقیه بازار متمایز کنید. شما نمی‌خواهید محصولی را دقیقاً مانند آنچه در خارج وجود دارد، راه‌اندازی کنید، درست است؟ پس از نرم‌افزار لیست قیمت‌ساز استفاده کنید.

 

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

 

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

انواع تکنولوژی‌های پرداخت و شرکت‌های مختلف در بازار وجود دارند. برای درک این تفاوت بین خریدارهای فرعی و بهترین نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی، انتخاب روش پرداخت نکته‌ای کلیدی برای اطمینان از امنیت تراکنش‌های شما و خدمات‌رسانی مناسب به مشتریان است و همه روش‌های پرداخت لازم را ارائه می‌دهد. پس ابتدا، قیمت‌ها را مقایسه کنید، حداقل با دو تأمین‌کننده از هر نوع عرضه در تجارت الکترونیک خود رابطه داشته باشید. به این ترتیب به یک شرکت وابسته نیست و تعهد خود را به مصرف‌کننده رعایت نمی‌کند. برای پرداخت اقساطی مذاکره کنید؛ بنابراین سرمایه در گردش و امنیت مالی خاصی را برای رویارویی با رویدادهای پیش‌بینی‌نشده حفظ می‌کند.

بیشتر بخوانید:

معرفی برترین نرم‌ افزار های مدیریت پروژه

لیست سیاه گوگل چیست و چگونه از آن خارج شویم؟

نکات کلیدی قبل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی

ساخت لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل؟

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره