۱۰ منبع و ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری جذاب برای سایت

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 6 دقیقه دیدگاهها

منابع ساخت محتوای بصری

منابع، امکانات و ابزارهای مختلفی وجود دارند تا شما بتوانید به ساخت تولید محتواهای بصری جذاب به صورت خلاقانه و بسیار خاص در جهت تأمین تبلیغات سایت خود فکر کنید.

در این میان عمدتا افراد اگر بتوانند ابزار و امکانات رایگان را برای تبلیغات خود مورد استفاده قرار دهند، بدون شک صرفه اقتصادی بالاتری برای آنها وجود خواهد داشت.

به همین دلیل، ما سعی داریم در این مقاله از ویترین سافت شما را با ۱۰ منبع مهم که به صورت رایگان می‌تواند به شما کمک کند تا تولید محتواهایی عالی، زیبا و خلاقانه را به وجود آورید آشنا کنیم.

بسیاری از جذابیت‌های سایت بدون اغراق به محتواهای بصری سایت مربوط می‌شود که به هیچ عنوان canavaنباید آنها را نادیده گرفت و به همین خاطر، شما برای استفاده از ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری در ابتدا باید هر کدام را به نحو احسن شناخته و با کاربرد آن آشنا باشید.

Canva طراحی حرفه ای به صورت رایگان

 

Canva  را می‌توان به عنوان یک ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری به شکلی کاملا آسان و ویژه در انواع وب سایت در نظر گرفت. Canva  ازجمله ابزارهای متفاوت و قدرتمندی است که شما حتی می‌توانید برای ساخت بنر به عنوان یک راه تبلیغاتی عالی در وبلاگ و یا وب سایت خود از آن استفاده کنید.

قالب‌های فوق‌العاده شیک و البته خاص از جمله امکانات بسیار ویژه این برنامه کاربردی رایگان به شمار می‌رود. صددرصد ساخت و تولید محتوای بصری جالب و جذاب می‌تواند نظر هر مشتری را به خود جلب کند. در زمینه طراحی سایت چنانچه تخصص و دانش بالایی نداشته باشید، قطعا این برنامه در قالب‌های متنوع خود می‌تواند یک طراحی حرفه‌ای را برای شما به وجود بیاورد.

با Pablo لوگوی اختصاصی خود را بسازید

چنانچه برای ساخت لوگو به دنبال یک نرم افزار خاص و قابل قبول هستید، می‌توانید به عنوان یک ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری از Pabloکه جزء نرم‌افزار‌های رایگان است استفاده کنید.

بدون هیچ اغراقی این برنامه می‌تواند برای شما بسیار کاربردی عمل کند؛ چرا که این نرم افزار رایگان با توجه به ذوق هنری شما می‌تواند که با فیلتر‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فرد خود عکس و نوشته را به بهترین شکل ممکن برای ایجاد یک لوگوی زیبا در وبسایت شما به نمایش بگذارد.

IMovie رایگان تیزر تبلیغاتی بسازید

انواع تیزر تبلیغاتی باید به شکلی خاص ساخته شود و توجه داشته باشید که دنیای تبلیغات اگر به صورت اصولی به آن توجه شود باعث خواهد شد که شما به هدف اصلی خود در بازاریابی یعنی فروش محصولات نزدیک شوید و به همین خاطر، ما به شما یکی دیگر ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری به نام IMovie را معرفی می‌کنیم؛ چرا که لازم نیست برای ساخت انواع تیزر تبلیغاتی به دنبال نرم‌افزارهای گران قیمت باشید. تنها تا به IMovie اعتماد کنید و زیباترین محتوای بصری را به شکل کاملاً مقرون به‌صرفه تولید و به نمایش بگذارید.

Venngage  فضای گرافیکی قدرتمند و رایگان

venngage

استفاده از Venngage  به عنوان یک نرم افزار قدرتمند که دربین ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری بسیار ارزشمند است. این نرم افزار فوق‌العاده کاربردی به شما کمک می‌کند از قالب‌های بسیار خاص برای فضای تبلیغاتی خود استفاده کنید.

یکی از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار صددرصد توجه به اشتراک‌گذاری محتوای بصری است و به همین دلیل، شما می‌توانید از این ابزار رایگان قدرتمند به نحو احسن برای ساخت بسیاری از محتواهای بصری جذاب خود در وب سایت استفاده کنید. توجه داشته باشید که نرم افزارهای رایگان به واسطه کاربرد آسان و راحت خود می‌توانند بهترین فضای تبلیغاتی را به وجود آورند.

با Animoto رایگان انیمیشن‌ بسازید

صددرصد همه ما به خوبی با این موضوع کنار آمده‌ایم که انیمیشن‌سازی و یا ساخت ویدیوهای جذاب و البته کوتاه این قدرت را دارد که یکی از جذاب‌ترین راهکارهای تبلیغاتی به حساب آیند.

به همین دلیل نرم‌افزار فوق‌العاده کاربردی Animoto یکی از انواع متداول ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری است که بدون شک شما با استفاده از این نرم افزار این قدرت را دارید که به واسطه استفاده قابلیت‌ها و امکانات موجود با تکیه به خلاقیت خود زیباترین تصاویر را مرتبط با محصول مورد نظر به حالت انیمیشن و یا حتی بسیاری از ویدیوهای تبلیغاتی به نمایش دربیاورید.

Piktochart ویرایشگر رایگان

piktochart

اگر به فکر ساختن صفحات خاص با تصاویر زیبا هستید، که به صورت بهینه بتوانید آن را به نمایش بگذارید صددرصد استفاده از Piktochart  به عنوان ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری می‌تواند با هزینه‌ای کاملا مقرون به‌صرفه مناسب شما باشد.

شما به صورت کاملا حرفه‌ای می‌توانید بسیاری از تصاویر خود را ویرایش کرده و با استفاده از گرافیک‌های اصولی و خاص به نمایش بگذارید. عمدتا بسیاری از وب‌سایت‌ها با استفاده از این ابزار جذابیت‌های دنیای تبلیغات را به راحتی در سایت و وبلاگ خود به نمایش می‌گذارند.

Jing به ساخت کلیپ های آموزشی بپردازید

چنانچه شما در وب سایت خود قصد دارید تا از برنامه‌های آموزشی استفاده کنید، ما به شما نرم افزار خاص و کاربردی Jing  پیشنهاد می‌دهیم؛ چرا که شما با این نرم افزار می‌توانید از یک ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری به شکل کارآمد و استاندارد استفاده کنید.

قابلیت‌های خاصی در این نرم افزار نهفته است که شما می‌توانید با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن برای ساخت محتوای آموزشی با جذابیت‌های فوق‌العاده بالا از آن استفاده کنید.

Visage برندسازی کنید

نمی‌توان از یک ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری به نام Visage   غافل شد؛ چرا که با این نرم افزار شما می‌توانید برای تصاویر محصول مورد نظر خود به شکلی خاص تبلیغ کنید.

با به کارگیری اطلاعات برروی تصاویر به حالت برند از تصاویر محصولات خود استفاده کنید. عمدتا استفاده از این برنامه برای آن دسته از افرادی که تجربه کار با ابزار ساخت عکس در وب سایت را ندارند، می‌تواند یک ابزار فوق‌العاده کاربردی به حساب آید.

Pixlr پشتیبانی قوی از انواع فرمت‌های تصویری

اما یکی دیگر ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری Pixlr  است که شما با این ویرایشگر عکس می‌توانید بسیاری از فرمت‌های کاربردی مانند:

 • PSD
 • JPEG
 • WebP
 • PNG

را در در تبلیغات خود به نحو احسن مورد استفاده قرار دهید. برای کسانی که با نرم افزار فتوشاپ کار کرده‌اند، استفاده از این نرم افزار رایگان بدون شک فضای ساده‌تری خواهد بود؛ چراکه محیط کاری این نرم افزار نیز تا حدودی همانند فتوشاپ به نظر می‌آید.

GIF بهترین ابزار برش انواع کلیپ

به عنوان آخرین ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری می‌توان به GIF  اشاره کرد؛ چرا که شما با استفاده از این ابزار می‌توایند به تولید انواع انیمیشن و کلیپ برای معرفی محصولات و خدمات خود در وب سایت بپردازید. این نرم افزار تصویری قدرتمند و کاملا جذاب را برای استفاده در وب سایت خود به هیچ عنوان از دست ندهید.

توجه به شناخت ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری

چنانچه شما قصد دارید که به ساخت وب سایت بپردازید، با استفاده از ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری می‌توانید بهترین خدمات را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. هر کدام از این ابزارها با وجود رایگان بودن اگر به صورت اصولی مورد استفاده قرار بگیرند می‌توانند خدمات ویژه‌ای را برای شما به وجود بیاورند.

به همین دلیل شما برای بالا بردن جذابیت جلوه تبلیغات بصری خود در انواع وب سایت باید همیشه به دنبال قدرتمندترین ابزارهای رایگان باشید تا بتوانید از تمامی این ابزارها به نحو احسن استفاده کنید و بهترین بازاریابی را برای فروش محصولات و ارائه خدمات خود به دست گیرید.

هر کدام از ابزارهای رایگان که به عنوان ابزار رایگان برای ساخت انواع محتوای بصری جذاب به آن در این مقاله اشاره شد، جزء ابزارهای فوق العاده کاربردی و رایگانی هستند که شما حتی اگر تجربه و تخصص بالایی برای ساختن انواع محتوای بصری جذاب در وب سایت را نداشته باشید، با استفاده از این نرم افزارهای رایگان می‌توانید بدون هیچ گونه دردسر و دغدغه فکری به ساخت انواع محتوا بپردازید. توجه داشته باشید که دانلود رایگان این نوع نرم افزار و ابزار را نیز باید از یک سایت مطمئن در نظر بگیرید.

4

سخن پایانی

کوچک‌ترین ویروس و یا هر مشکل دیگر شاید می‌تواند سیستم شما را کاملا مختل کند. به همین خاطر همیشه باید با اطمینان کامل از سایت‌های مرجع و مطمئن انواع ابزار رایگان برای ساخت محتوای بصری را دانلود نمایید.

در غیر این صورت علاوه‌بر این که از مزیت رایگان بودن یک ابزار بهره‌مند نمی‌شوید خسارات مالی بالاتری را نیز متحمل خواهید شد. بدین ترتیب تجربه خوب و قابل قبولی را نتوانید در استفاده از ابزار رایگان برای خود رقم بزنید.

 شناخت یک سایت مطمئن می‌تواند به شما کمک کند علاوه‌بر این که شما همیشه از به‌روز ترین ابزار رایگان با خبر شوید حتی اگر یک نرم افزار رایگان نباشد ولی شما قصد استفاده از آن را داشته باشید با تخفیف ویژه بتوانید به خرید آن در هنگام ضرورت اقدام کنید. چنانچه شما از ابزار رایگان قدرتمند دیگری نیز استفاده می‌کنید در مورد مزیت‌های نرم افزار می‌توانید دیگر کاربران را نیز بهره‌مند نمایید.

بیشتر بخوانید :


 

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره