کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 7 دقیقه دیدگاهها

همکاری در فروش در دیجی کالا

دیجی کالا از جمله فروشگاه‌های اینترنتی بسیار قدرتمندی است که با سیستم کاری آن احتمالا آشنایی کامل دارید. انواع محصولات در هر حوزه‌ای در دسته بندی‌های متنوع در دیجی کالا به صورت آنلاین و اینترنتی به فروش می‌رسد و چنانچه شما قصد داشته باشید که با همکاری در فروش که یک مدل بازاریابی است آشنا شوید می‌توانید از سیستم کسب درآمد دیجی کالا کمک بگیرید.

این مدل بازاریابی را افیلیت مارکتینگ می‌گویند. محصولات متنوع دیجی کالا در این روش تبلیغ می‌شود و در صورت فروخته شدن به شما کمیسیون قابل توجهی به صورت ماهیانه پرداخت می‌شود که امروزه این نوع بازاریابی یکی از روش‌ها و شگردهای بسیار خاص برای کسب درآمد اینترنتی است.

شما اگر از یک سیستم قدرتمند و قوی مانند دیجی کالا استفاده کنید صددرصد می‌توانید به کسب درآمد بالا بیندیشید. سیستم همکاری در فروش دیجی کالا به شما کمک می‌کند که هرچه سریع‌تر بازدهی بالایی را در مسیر بازاریابی خود مشاهده کنید.

چگونه از سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا استفاده کنیم

سیستم همکاری در فروش دیجی کالا را شما باید به چهار بخش تقسیم بندی کنید. بخش‌هایی شامل:

 • شبکه اجتماعی همکار
 • دیجی کالا
 • خریدار
 • کمیسیون

در اولین قسمت که به شبکه اجتماعی همکار معروف است، شما محصول خود را در وب سایت مورد نظر خود معرفی می‌کنید و مشتری چنانچه جذب محصول مورد نظر شود نسبت به خرید آن اقدام می‌کند.

زمانی که برای خرید خریدار کلیک نماید. قسمت خرید به صفحه اصلی دیجی کالا منتقل می‌شود و صفحه دیجی کالا برای فروش محصول مورد نظر برای وی نمایش داده می‌شود و در این لحظه خریدار محصول را از صفحه دیجی کالا به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری می‌کند. در پایان خرید، به شما حق کمیسیون از طرف دیجی کالا را پرداخت می‌شود.

مزیت کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا

سیستم همکاری در فروش دیجی کالا می‌تواند ویژگی و مزیت‌های فوق‌العاده خاصی را در بر داشته باشد. به گونه‌ای که شما در این سیستم احتیاج ندارید که یک محل کار ثابت را برای فروش محصولات خود در نظر بگیرید.

 • اجاره محلی مانند مغازه شاید هزینه بالا و سنگینی باشد. با استفاده از این سیستم هزینه اجاره مغازه و بسیاری از طرح‌های دیگر این چنینی شما را آسوده خاطر می‌کند.
 • مهم‌تر از همه به عنوان فردی که بازاریاب هستید، بدون هیچ‌گونه دغدغه فکری بابت نگهداری محصولات این اختیار را دارید که تنها به واسطه سایت دیجی کالا به فروش محصولات خود اقدام کنید.
 • اینچنین سود قابل قبول و بالایی را برای کسب و کار خود برآورد کنید.
 • شما هیچ نیازی ندارید که از ساعت کاری خاصی پیروی کنید؛ چرا که تنها به واسطه یک سیستم متصل به اینترنت می‌توانید به فروش محصولات خود در سایت دیجی کالا بپردازید.
 • برای بسیاری از افرادی که به هر دلیلی قادر نیستند سرمایه اولیه را برای شروع کسب و کار خود در نظر بگیرند، صددرصد کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش سایت قدرتمندی مانند دیجی کالا می‌تواند یک فرصت استثنایی و طلایی به حساب آید.

همکار در فروش کیست

یکی از شیوه های امروزی کسب و کار اینترنتی که می‌تواند سود بالایی در بازاریابی به همراه داشته باشد همکاری در فروش است. در این شیوه خاص و البته رایج امروزی دیجیتال مارکتینگ دیجی کالا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد؛ چرا که به جزء خریدار و فروشنده یک شخص سوم به عنوان همکار در فروش نیز عملکردی متفاوت را از خود بروز می‌دهد.

زمانی‌که این شخص سوم بتواند محصول را به فروش تبدیل کند می‌تواند از دیجی کالا کمیسیون ویژه‌ای را برای خود دریافت نماید. سیستم همکاری در فروش دیجی کالا امروزه توانسته برای بسیاری از افراد زمینه کسب وکار و آنلاین را بسیار آسان پشتیبانی کند.

دیجی کالا به این دلیل که انواع محصولات مختلف همانند محصولات غیر الکترونیکی، مواد سوپر مارکتی، مد و فشن و بسیاری از مواد دیگر را در فروشگاه آنلاین خود به فروش می‌رساند، به خاطر تنوع بالا صددرصد به تحقیقات گسترده‌تری نیاز دارد که در این بین، شما به واسطه سیستم همکاری در فروش دیجی کالا اگر کاربر باهوشی باشید می‌توانید به کسب درآمد قابل توجهی بیندیشید.

سیستم همکاری در فروش خصوصا برای فروشگاه قدرتمندی مانند دیجی کالا می‌تواند زنجیره فروش محصولات متنوع دیجی کالا را گسترش دهد. این چنین برای بازاریابان فرصت شغلی جدید و بسیار خاصی را ایجاد می‌کند.

تسویه حساب ماهیانه سیستم همکاری در فروش دیجی کالا باید

فروش در دیجیکالا

شما با توجه به سیستم همکاری در فروش دیجی کالا باید به تسویه حساب ماهیانه دقت کنید. هرگونه خریدی که به شکل کاملا موفقیت آمیز انجام شود و محصول به دست مشتری برسد، به عنوان یک خرید موفق و فروش هوشمندانه شناخته می‌شود و در این شرایط، دیجی کالا موظف است تا کمیسیون بازاریاب یا شریک تجاری را هرچه سریع‌تر واریز نماید.

چنانچه خریدار از لینک مورد نظر در وب سایت دیگری به صفحه سایت دیجی کالا وارد شود و به جای محصول انتخابی، محصول دیگری را خریداری کند، باز هم کمیسیون بازاریاب و شریک تجاری محفوظ است.

یکی از دیگر مزایای دیجی کالا در این نوع سیستم فروش توجه به این نکته است که چنانچه فردی بعد از ۱۵ روز که کالایی را انتخاب می‌کند دوباره به سایت رجوع کند و خرید خود را قطعی نماید دیجی کالا مسیر لینک مورد نظر برای راهنمایی خریداری را تشخیص داده و حق کمیسیون لینک مورد را پرداخت می‌کند.

درآمد همکاری در فروش دیجی کالا

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا از سال ۹۶ استارت کار خود را آغاز کرد. به این شکل که این سیستم فوق‌العاده کاربردی جایگاه ویژه‌ای را در مسیر فروش و بازاریابی توانسته به خود اختصاص داده دهد و برای افرادی که در این سیستم به همکار فروش معروف هستند، از دو میلیون تومان تا ۳۰۰ میلیون تومان را به عنوان درآمد پیشنهاد می‌دهد.

بسیاری از بازاریابان و حتی کسب و کارهای کوچک می‌توانند از این روش بی‌نظیر استقبال کنند و با تلاش و پشتکار خود و همچنین آشنایی با دنیای بازاریابی درآمد ماهیانه خود را در این سیستم فوق‌العاده که به آن افیلیت مارکتینگ گفته می‌شود افزایش دهند.

خصوصا در شرایط حال حاضر که به خاطر کرونا اکثر مردم تمایل بالای خود را به خرید اینترنتی نشان می‌دهند، صددرصد این فرصت می‌تواند یک فرصت بی‌نظیر و طلایی به حساب آید. زمانی‌که شما به عنوان یک همکار در فروش بتوانید سابقه‌ای قابل قبول را در بازاریابی اینترنتی برای خود دست و پا کنید، صددرصد این سابقه در شگردهای بعدی بازاریابی و همکاری فروش شما تاثیر بالای خود را خواهد گذاشت.

بدون دغدغه و استرس بازاریابی کنید

یکی از مزایای بسیار ویژه‌ای که شما می‌توانید در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا به آن توجه داشته باشید، توجه به این مسأله است که در این سیستم بی‌نظیر شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که کالا و محصول مورد نظر را به صورت آنلاین به فروش برسانید و تمام.

تنها در پایان هرماه کمیسیون خود را دریافت می‌کنید. قرار نیست شما به بسیاری از دغدغه‌های فروش تامین کالا و پشتیبانی و حتی پست کالا بیندیشید.

این شرایط می‌تواند استرس شما را کمتر نماید و در کار بازاریابی به شما کمک کند تا راحت تر کسب درآمد کنید. چنانچه شما قصد داشته باشید تجربه اول خود را در این زمینه کسب کنید، سیستم همکاری در فروش سایت دیجی کالا می‌تواند انتخاب بسیار ایده‌آل و مناسبی به حساب آید.

دلایل استفاده از افیلیت مارکتینگ

از جمله دلایلی که شما علاقه دارید به افیلیت مارکتینگ روی بیاورید این نکته است که رئیسی در حوزه کاری خود ندارید و تنها به واسطه پشتکار و تلاش خود می‌توانید درآمد ماهیانه خود را افزایش دهید.

چطور در دیجی کالا بفروشیم

 • تنها وسیله‌ای که شما قرار است از آن استفاده کنید یک سیستم(کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی هوشمند یا تبلت) است که بتوانید به راحتی به واسطه آن به اینترنت دسترسی داشته باشید.
 • مهم‌تر از همه این که شما به عنوان شغل دوم می‌توانید روی افیلیت مارکتینگ حساب کنید.
 • شما هیچ وظیفه‌ای مبنی بر پشتیبانی مشتری ندارید و تنها تمرکز خود را بروی افزایش درآمد معطوف می‌کنید.

 سیستم همکاری در فروش دیجی کالا امروزه یکی از راه‌های بسیار عالی برای کسب درآمد است که شما می‌توانید برای درآمد بالای ماهیانه خود روی آن حساب باز کنید.

سخن پایانی

کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا که امروزه جزء رایج‌ترین فرایندهای بازاریابی در فضای اینترنت محسوب می‌شود می‌تواند سود قابل توجهی را برای شما به وجود آورد؛ چرا که با توجه به ویژگی‌ها و مزیت‌های این نوع همکاری در فروش شما بدون هیچگونه هزینه خاصی می‌تواند تنها به واسطه بازاریابی محصولات دیجی کالا ماهیانه به صورت منصفانه حق کمیسیون خود را دریافت کنید.

شرایط ویژه دیجی کالا برای این نوع کسب و کار می‌تواند بازدهی قابل قبولی را برای شما به نمایش بگذارد. دیجی کالا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین کشور محسوب می‌شود که در نظر گرفتن چنین شرایطی برای برخی شرکت‌ها و بازاریابان می‌تواند یک فرصت استثنایی محسوب شود که نباید آن را به سادگی از دست داد. همین حالا برای این نوع سیستم وارد عمل شوید تا بتوانید حقوق ماهیانه قابل توجهی را به دست آورید.

بیشتر بخوانید :


 

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره