ساخت لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل؟

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 7 دقیقه دیدگاهها

ایمیل نویسی

لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل؟ مسأله این است. در هنگام اشنایی با فرایند و ساخت هرکدام شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز و تبلیغات خود از این دو گزینه برای ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

ایمیل مارکتینگ به دلیل بازاریابی ایمیلی قوی خود که جزء روش‌های کاربردی بازاریابی و تبلیغات آنلاین محسوب می‌شود می‌تواند به شما کمک کند که بدانید به یک بانک ایمیل قدرتمند نیاز دارید، تا بتوانید به راحتی به ارائه خدمات بپردازید. داشتن ایمیل مارکتینگ می‌تواند مزیت‌های کلیدی را به نمایش بگذارد.

از کم هزینه‌ترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ ایمیل مارکتینگ است. به واسطه این نوع روش مارکتینگ شما می‌توانید مشتریان خود را همیشه در جریان فروش محصولات و وجود انواع کد‌های تخفیف محصولات جدید و بسیاری از خبرهای دیگر قرار دهید.

شما برای داشتن ایمیل مارکتینگ صددرصد به یک ایمیل نیاز دارید؛ برای داشتن ایمیل مارکتینگ شما باید از دو گزینه استفاده کنید، یک گزینه ساخت ایمیل و گزینه دیگر خرید بانک ایمیل است. اگر در این مقاله از ویترین سافت با ما همراه باشید می توانید با مزایا و ویژگی‌های کلیدی هر کدام از این دو گزینه آشنا شوید.

مزایای ایمیل مارکتینگ

قبل از این که به موضوع لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل اشاره کنیم،شما باید بدانید که با استفاده از ایمیل مارکتینگ می‌توانید مشتریان خود را همیشه پیگیر برنامه‌ها و محصولات خود قرار دهید.

با وجود ایمیل مارکتینگ مشتریان می‌توانند از وجود انواع محصولات، تخفیفات شما آگاه شوند و بعدا به واسطه ارسال فاکتور خرید شما بتوانید در مورد خرید های تکمیل نشده نیز به مشتریان اطلاع دهید. ایمیل مارکتینگ یکی از راه‌های اصولی و به صرفه برای حفظ مشتریان قدیمی است.

زمانی که مشتریان جدید به فروش شما اضافه می‎شوند ایمیل مارکتینگ می‌تواند یک راه ارتباطی بسیار مناسب به حساب آید و این چنین، مشتری به کسب و کار شما اعتماد بیشتری دارد.

 در حوزه رقابتی امروز ایمیل را به عنوان یکی از بهترین ابزارها برای برقراری ارتباط می‌شناسند. در حوزه ایمیل مارکتینگ بر اساس آمارها چیزی حدودی ۳.۹ میلیارد ایمیل کاربر دارد. امروزه بسیاری از کاربران فضای مجازی، بسیاری از دانشجویان و … از ایمیل استفاده می‌کنند و صد‌درصد به خاطر وجود این‌چنین بازدهی شما می‌توانید ایمیل مارکتینگ را یکی از روش‌های بازاریابی در نظر بگیرید.

مزایای بانک ایمیل

لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل در این جا به اهمیت بانک ایمیل اشاره دارد. خرید بانک ایمیل با امنیت بسیار بالا روبه‌رو است؛ چراکه اگر قصد داشته باشید از یک راه تبلیغاتی استفاده کنید، تبلیغات خود را به واسطه وجود تحقیقات ویژه به مشتریان اعلام کنید.

شاید ارسال مستمر و یا ارسال به افرادی که علاقه به تبلیغات شما ندارند، باعث شود مشتریان از شما ناامید شده و حتی شما را در لیست سیاه قرار دهند.

البته امروزه بسیاری از کشورها از قابلیت ارسال ایمیل تبلیغاتی برای بهبود مشتریان پیروی می‌کنند و به کاربران این اختیار را می‌دهد که چنانچه از یک پیام تبلیغاتی رضایت نداشته باشند، می‌توانند آن را مسدود کنند. البته در ایران این روش فعلا کاربردی نیست.

اما سعی کنید تنها برای مشتریان خود از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید؛ چرا که بیش از حد تبلیغات می‌تواند جلوه برند شما را کمی تیره و تار کند و با استفاده از بانک ایمیل شما دقیقا برای افرادی ایمیل خود را ارسال می‌کنید که جزء مشتریان هدف شما هستند.

استفاده از بانک ایمیل

شما با استفاده از بانک ایمیل می‌توانید برای افرادی که ایمیل خود را به ثبت رسانده‌اند ایمیل ارسال کنید. همچنین آن دسته از افرادی که در فروشگاه آنلاین شما تیک ارسال اخبار را زده‌اند می‌توانند از بانک ایمیل استفاده کنند.

وقتی با فروشگاه ساز یک آنلاین شاپ راه اندازی می کنید، عضویت و ثبت نام در فروشگاه آنلاین شما یعنی استفاده از بانک ایمیل در صورت زدن تیک ارسال اخبار، آن دسته از افرادی که در همایش‌ها و بسیار از رخدادهای دیگر کارت ویزیت خود را به شما داده‌اند، شما می‌توانید با استفاده از بانک ایمیل این افراد را در جریان رخدادهای خود قرار دهید.

امروزه بسیاری از کاربران حداقل یک بار در روز ایمیل خود را بررسی می‌کنند و زمانی‌که کاربران خاصی شامل بانک ایمیل شوند می‌توانند پیام‌های ارسالی را متوجه شوند.

 امروزه استفاده از ایمیل نسبت به شبکه‌های اجتماعی پنج برابر با رشد بالایی روبه‌رو است. شما بابت مشاهده تبلیغات خود توسط مشتری به قول معروف اطمینان دارید. شما به راحتی می‌توانید هر زمان هر تغییری را در فضای ایمیل خود به وجود آورید؛ چراکه لیست ایمیل تنها به شما تعلق دارد و این چنین شما می‌توانید تمامی خدمات خود را مدیریت کنید.

مهم‎تر از همه با استفاده از بانک ایمیل شما با کاربران و مشتریان وفادار و ثابت خود و یا حتی مشتریان جدید رابطه مستقیم دارید و با یک لحن خاص این ارتباط می‌تواند تقویت شود؛ چرا که شما با ارسال یک ایمیل دقیقا به شخص طرف می‌توانید یک ارتباط دوستانه و واقعی برقرار کنید و با وجود اطلاع از محصولات سایت و بسیاری از خدمات مانند انواع کد تخفیف کاربران شما تمایل بالایی پیدا می‌کنند تا بتوانند از سایت شما بازدید کنند.

خبر دیگر این است که ایمیل مارتینگ به روش‌های دیگر بازاریابی خصوصا انواع شبکه‌های مجازی بازدهی قابل قبول‌تری دارد و شما با ارسال ایمیل تبلیغاتی مطمئن هستید که تبلیغ به دست مشتری خود رسیده است.

هزینه تبلیغات در این بازاریابی به شدت پایین است و شما لازم نیست تا از روش‌های تبلیغات گران‌قیمت برای بازاریابی محصولات خود استفاده کنید و همین دلیل است که لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل به خرید بانک ایمیل اشاره دارد.

معایت خرید بانک ایمیل

شما چنانچه قصد داشته باشید لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل را در نظر بگیرید، بهتر است بدانید که برای این کار از روش‌های خاصی می‌توانید استفاده کنید.

در ابتدای کار شما این اختیار را دارید که بانک ایمیل را خریداری کرده و یا خودتان یک ایمیل تهیه کنید. اما این روش‌ها هر کدام مزایا و معایب خاصی دارد که برای شما توضیح می‌دهیم.

 خرید بانک ایمیل شاید نتواند آن‌چنان کار به صرفه باشد. به این دلیل که شاید ایمیلی که به دست شما می‌رسد یک ایمیل غیر فعال باشد یا این که ایمیل مورد نظر به عنوان یک ایمیل کاربردی و واقعی در دسترس نباشد.

به قول معروف ایمیل فیک برای آسیب به کار شما ارائه می‌شود یا ایمیل ارائه داده شده مربوط به افرادی باشد که به کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می‌دهید اشتیاقی ندارند. این کار برای شما هیچ صرفه‌ای ندارد و با توجه به ارسال انبوه چنانچه مشتری هدف وجود نداشته باشد شما شاید با اسپم شدن ایمیل مواجه شوید.

لیست ایمیل

با توجه به لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل شما چنانچه قصد داشته باشید به ساخت یک ایمیل بپردازید، باید از دو روش برای این کار اقدام کنید.

روش اول:

بعد از ورود مشتری و لود مطالب و سایت گردی زمانی که به عضویت سایت توجه نشان دهد، شما اطلاعات متفاوتی را مانند جنسیت، سن و ایمیل را برای ثبت نام از  از کاربر دریافت می‌کنید. زمانی که کاربر ایمیل خود را به ثبت برساند شما می توانید ایمیل کاربر را در لیست ایمیل خود اضافه کنید.

 

روش دوم:

چنانچه کاربر در حین ورود خود به سایت مایل به دریافت اطلاعات و اخبار وب سایت شما باشد تیک قیمت مربوطه به دریافت اطلاعات از طریق ایمیل مارکتینگ را فعال می‌کند.

موفقیت در لیست ایمیل

با توجه به این که لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل و به صرفه بودن هرکدام اشاره نمودیم، می‌توانید تبلیغات خود را به حوزه ایمیل مارکتینگ خود را تقویت کرده و باعث ایجاد انگیزه در مشتریان خود شوید.

زمانی که شما به کاربر اعلام کنید، برای ارائه تخفیفات و بسیاری از مسائل این‌چنینی شما می‌توانید از خدمات ایمیل مارکتینگ استفاده کنید؛ این انگیزه می‌تواند باعث شود تا شما یک لیست ایمیل طولانی را برای خود در نظر بگیرید. برای ثبت‌نام از یک روش‌ خاص استفاده کنید.

از مشتری بخواهید هنگام ثبت نام ایمیل وارد ایمیل خود شود و ایمیل ارسال شده شما را به ثبت برساند. برای تعیین از کاربر بخواهد که وارد ایمیل شده و پیام تایید شما را دریافت و تایید کنند. این‌چنین شما با انواع ایمیل‌های نامعتبر روبه‌رو نمی‌شود و با دسته‌بندی ایمیل‌ها نیز می‌توانید با توجه به علاقه‌مندی افراد به حوزه‌های مختلف کاری خود تبلیغات را در نظر بگیرید.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با به صرفه بودن لیست ایمیل یا خرید بانک ایمیل آشنا کنیم؛ چرا که هر کدام از این روش‌ها می‌تواند مزایا و معایب خاصی داشته باشد، که ما به شما توصیه می‌کنیم از ساخت لیست ایمیل استفاده کنید، تا بتوانید به صورت هدفمند‌تر به تبلیغات خود بپردازید.

بانک ایمیل نیز مزایای خاص خود را دارد. اما نمی‌تواند آنچنان مانند ساخت ایمیل برای شما مقرون به‌صرفه به حساب آید. ایمیل مارکتینگ امروزه جزء بازاریابی‌های بسیار مقرون به صرفه و البته کم هزینه است که شما به راحتی از این روش می‌توانید استفاده کنید و نسبت به بازدهی آن نیز مطمئن باشید. در هر صورت بازاریابی شگردهای خاص خود را دارد و ایمیل مارکتینگ نیز به همین منوال است.

بیشتر بخوانید :


 

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره