آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 9 دقیقه دیدگاهها

ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی رایگان نرم افزارهای مختلفی وجود دارند. بدین ترتیب شما می‌توانید به واسطه آن هر چه سریع‌تر انواع مختلف شماره مجازی را به صورت رایگان ساخته و مورد استفاده قرار دهید.

بسیاری از کارآفرینان به خوبی با این مسأله آشنا شده‌اند که شماره مجازی چگونه می‌تواند مزیت و ساختار متفاوتی را برای آن‌ها به نمایش بگذارد.

امروزه بسیاری از افراد در هر کسب‌وکاری و برای انواع شرایط ممکن است نیاز مبرمی به استفاده از شماره مجازی داشته باشند. ساختار ساخت این نوع شماره و همچنین توجه به مزایای آن باعث می‌شود تا شما با برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های متنوع‌تری آشنا شوید و بدین ترتیب ما در این مقاله از ویترین سافت قصد داریم تا شما را با آموزش ساخت شماره مجازی رایگان آشنا کنیم.

عدم محدودیت مکانی  شماره مجازی رایگان

استفاده از راه‌های ارتباطی هرکدام مزیت‌های مختلف خود را دارد؛ در این بین، شما با استفاده از آموزش ساخت شماره مجازی رایگان می‌توانید یکی از انواع راه‌های ارتباطی خود را گسترش داده و مخاطبین خود را حفظ کنید. فعالیت در شبکه های مجازی باعث می‌شود تا بسیاری از حساب‌های کاربری که به شماره تلفن خاصی نیاز دارد را با استفاده از شماره مجازی بتوانید به راحتی مدیریت کنید.

فرایند کار شما اینچنین به صورت منسجم هدایت می‌شود؛ چرا که شماره‌های مجازی رایگان هیچ گونه محدودیت مکانی خاصی ندارند و شما قادر هستید به راحتی از هرکدام استفاده کنید.

شماره مجازی به گونه‌ ساخته می‌شود که دیگر از ساختار محدودیتی تلفن ثابت خبری نباشد. به گونه‌ای که شما در یکی از شهرهای ایران می‌توانید زندگی کنید، اما با یک شماره کانادایی با مخاطبین خود در هرکجای دنیا ارتباط داشته باشید.

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با استفاده از انواع نرم افزار

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان به واسطه استفاده از نرم افزارهای متفاوت می‌تواند بسیار آسان شناخته شود؛ به همین دلیل شما بدون هیچگونه استرس و دغدغه فکری بابت دشوار بودن ساخت شماره مجازی میتوانید به ساخت این نوع شماره‌های کاربردی اقدام کنید.

1.نرم افزار Textnow

textnow

نرم افزار Textnow می‌تواند برای آموزش ساخت شماره مجازی رایگان قابلیت‌ها و امکانات متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد. به گونه‌ای که شما از طریق یک نرم افزار کاربردی همانند Textnow به برقراری انواع تماس صوتی بدون هیچ‌گونه محدودیتی بیندیشید.

مهم‌تر از همه شماره‌های مجازی متفاوتی را برای خود بتوانید بسازید. ساختن شماره مجازی اولین دلیل برای استفاده از نرم افزار Textnow با امکانات کاملا رایگان محسوب می‌شود؛ شما حتی به کمک شماره مجازی خود قادر هستید به ارسال و دریافت پیامک نیز بیاندیشید.

با اولین ثبت نام در نرم افزار Textnow یک شماره مجازی آمریکا به شما تعلق می‌گیرد. تماس با انواع مخاطبین در گوشه و کنار جهان با یک شماره معتبر می‌تواند به رونق اصلی کسب و کار شما بسیار کمک کند.

همچنین برای برقراری تماس‌های بین‌المللی شماره مجازی هزینه چندان بالایی را برای شما به وجود نمی‌آورد. به همین خاطر شما می‌توانید هم اکنون با استفاده از Textnow که یک برنامه فوق‌العاده کاربردی محسوب می‌شود به ساخت انواع شماره مجازی رایگان بپردازید.

2.نرم افزار TextPlus

یکی دیگر از نرم افزارهای کاربردی برای آموزش ساخت شماره مجازی رایگان بدون شک استفاده از نرم افزار TextPlus است که جزء محبوب‌ترین‌ها به شمار می‌آید. شما می‌توانید انواع مختلف شماره‌های ثابت مجازی آمریکایی را مورد استفاده و کاربرد خود قرارد هید. شماره ثابت آمریکا قطعا مزیت و فواید قابل توجهی را در حوزه کاری شما به وجود می‌آورد.

این‌گونه بدون هیچ گونه دغدغه فکری و ذهنی قادر هستید از خدمات های ویژه‌ای به نحو احسن استفاده کنید. استفاده از نرم افزار TextPlus باعث می‌شود تا شما با توجه به نوع سیستم عامل گوشی خود بتوانید بهترین و معقولانه‌ترین روش را برای ساخت شماره مجازی رایگان در نظر بگیرید.

تماس با شماره مقصد از جمله ویژگی‌های اصلی نرم افزار TextPlus برای ساخت شماره مجازی رایگان شمرده می‌شود؛ در هر حوزه کسب و کار با استفاده از تجهیزات جدید و به‌روز شما می‌توانید صددرصد کیفیت اصلی را خود را افزایش دهید.

بدون هیچ‌گونه مشکلی استفاده از شماره مجازی به نحو احسن باعث می‌شود که افراد با خدمات قابل قبول‌تری بتوانند آشنا شوند. برای ثبت نام در ابتدای کار سعی کنید، ایمیل خود را وارد کرده و بعد از مشخص کردن رمز عبور با استفاده از نرم افزار TextPlus به ساخت شماره رایگان مجازی بپردزاید.

3.نرم افزار Text Free & Call Free

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را شما با نرم‌افزارهای عالی و کارساز دیگری همچون Text Free & Call Free می‌توانید تجربه کنید.

نرم افزار Text Free & Call Freeکه به واسطه امکانات صددرصدی و رایگان خود باعث می‌شود تا شما هر گونه پیام متنی و چند رسانه‌ای را بتوانید به مخاطبین خود در هر کجای دنیا ارسال کنید، برای انواع سیستم عامل‌های اندروید استفاده از نرم افزار Text Free & Call Free بسیار آسان و کاربردی است.

free virtual number

یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه محبوب رایگان ارسال پیام‌های ‌چند رسانه‌ای به مخاطبین به صورت کاملا رایگان و همچنین استفاده به عنوان خط دوم گوشی هوشمند است. اشتراک گذاری شماره با این برنامه بسیار آسان است که در بین امکانات و قابلیت‌های اصلی نرم افزار Text Free & Call Free شما با ۵۰ کشور می‌توانید تماس رایگان بین المللی را تجربه کنید.

4.نرم افزار Text Me

شما چنانچه از آن دسته از افرادی هستید که دستی در ساخت انواع شماره مجازی رایگان دارید و قصد دارید نحوه ساخت آن را به دیگران نیز آموزش دهید، می‌توانید با معرفی نرم افزار Text Me بهترین راه آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را معرفی کنید؛ چرا که هیچ گونه محدودیتی در برقراری تماس و دریافت پیام متنی وجود ندارد و حتی بدون پرداخت هزینه خاصی شما قادر هستید از شماره تلفن‌های واقعی آمریکا به نحو احسن استفاده کنید.

اشتراک‌گذاری بسیاری از فایل‌ها مانند ویدیو، عکس، استیکر و موارد این‌چنینی دیگر باعث می‌شود که تماس ویدیوئی شما با کیفیت بالا انجام پذیرد و بدون هیچ مشکلی بتوانید به ارسال و دریافت انواع پیام حتی به صورت پنهان و مخفیانه اقدام کنید. ذخیره شماره‌های تماس یکی دیگر از قابلیت‌های اصلی نرم افزار Text Me به حساب می‌آید. نصب آسان روی گوشی هوشمند را نباید از یاد ببرید.

5.نرم افزار2ndLine

شما با استفاده از نرم افزار 2ndLine همچنان که می‌توانید با آموزش ساخت شماره مجازی رایگان آشنا شوید از وای‌فا و یا داده گوشی خود نیز برای ارسال و دریافت پیام مانند نرم افزار‌های قبلی بدون هیچ‌گونه محدودیتی نیز استفاده کنید. شماره مجازی برای کسب و کار کار صددرصد مزیت و قالبیت ویژه‌ای را به همراه دارد.

شماره‌های مجازی با بالا بردن سطح ارتباطات با افراد و مخاطبین جدید می‌تواند شما را روبه‌رو کند و این‌چنین به نحو احسن همانند یک سیم کارت معمولی داخلی از امکانات سیم کارت کاملا به راحتی استفاده کنید و به ارسال و دریافت پیامک، پیام چند رسانه‌ای، انواع استیکر، اموجی و گیف اقدام نمایید. استفاده و کاربرد از نرم افزار 2ndLine را برای شما یک راه حل کاملا اصولی و به دور از هرگونه مشکل معرفی می‌کنیم.

6.نرم افزار My Second Line

همان‌گونه که در این مقاله به آن اشاره شد، آموزش ساخت شماره مجازی به هیچ عنوان کار سختی نیست؛ چرا که نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی و بسیاری در این حوزه می‌تواند به شما کمک کند.

مانند یک برنامه دیگر به نام My Second Line که شما بتوانید از این برنامه بی‌نظیر بدون هیچ‌گونه سختی و پیچیدگی به صورت رایگان استفاده کنید. امنیت ساخت شماره‌های مجازی به واسطه این نرم افزار از جمله دلایلی محسوب می شود که امروزه بسیاری از کاربران را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. My Second Line به صورت رایگان برای گوشی نصب و با استفاده از ایمیل فرایند ثبت نام را می‌توان انجام داد.

7.نرم افزار Text Free

وجود رابط کاربری آسان می‌تواند یکی از دلایل معقولانه برای افراد در هنگام استفاده از انواع نرم افزار برای ساخت شماره مجازی به صورت رایگان باشد؛ نرم افزار Text Free این قابلیت را به راحتی بدون هیچ‌گونه محدودیت در اختیار شما قرار می‌دهد تا از هر نوع محدودیت تماس، پیام، انتقال فایل خود را دور نگه دارید.

شما بدون این که هیچ گونه پرداخت و هزینه خاصی را در نظر بگیرید قادر هستید از امکانات عالی نرم افزار Text Freeبه راحتی استفاده کنید.

مزایای استفاده از شماره مجازی رایگان

در مورد مزیت‌های استفاده از شماره مجازی شما می‌توانید به دسترسی فراگیر آن توجه کنید؛ چرا که اینچنین در هر موقعیت مکانی در دسترس هستید و با مخاطبین و مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید.

همچنین به صورت دورکاری به بسیاری از فرایند‌های کاری خود رسیدگی می‌کنید. امروزه فعالیت‌های دورکاری توانسته نقش اصلی خود را به راحتی به نمایش بگذارد. مزیت عالی برای ساخت شماره‌های مجازی رایگان آن به حساب آید در ابتدا به در دسترس بودن آن اشاره واضحی دارد.

داشتن یک شماره تلفن ثابت از یک کشور خاص مانند آمریکا برای بازدهی و اعتبار بالای کسب و کار شما لازم و ضروری است؛ همچنین استفاده از تلفن مجازی نسبت به تلفن واقعی به خاطر ضرورت کار در بستر اینترنت هزینه بسیار به صرفه‌تر را اعمال می‌کند. به همین دلیل فناوری‌های خاصی مانند منشی تلفن، ضبط صدا و…  را می‌توان برای تلفن‌های ثابت نیز مورد استفاده قرار داد.

آموزش ساخت شماره مجاری

هیچ نیازی به وجود مراحل سخت و پیچیده برای راه‌اندازی شماره مجازی وجود ندارد. آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای افراد می‌تواند بسیار مهم محسوب شود؛ با وجود استفاده از شماره مجازی رایگان شما این اختیار را دارید که انواع اکانت تلگرام و یا هر برنامه دیگر را نصب کرده و از آن به نحو احسن استفاده کنید.

برای راه‌اندازی بسیاری از کسب و کارها ساختن شماره مجازی یک امر بسیار مهم و کلیدی شناخته می‌شود که شما بتوانید در بسیاری از شرکت‌های خارج از کشور نیز ارتباطات خود را حفظ کنید.

ضمن فراهم کردن زمینه اعتماد که مهم‌ترین اصل در انواع حوزه‌های متفاوت کسب و کار است، شما نیز به راحتی از فرصت‌های شغلی با یک رده درآمد عالی به واسطه آموزش ساخت شماره مجازی رایگان بهره می‌برید.

این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست که شماره مجازی به عنوان یک تلفن ثابت همیشه همراه شما است و این امکان را فراهم می‌کند که با یک هزینه مقرون به‌صرفه قادر باشید، مشتریان خود را در هر موقعیت و شرایط زمانی همراهی کنید.

اعتباری که برای کسب و کار شما به‌دست می‎آید به بازدهی خدمات مربوط می‌شود؛ شما با برقراری تماس، ارسال و دریافت انواع پیامک با کشوری دیگر صددرصد می‌توانید در سیستم پیامکی خود یک عملکرد عالی را با راندمان بالا مورد بررسی قرار دهید. برای انواع کسب و کار باید تکنیک و شگردهای متفاوتی را ارائه داد که در آن به نتیجه معقولانه بتوان دست یافت.

همچنین در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های دیگر نیز به راحتی می‌توانید با شماره مجازی شرکت کرده و از شگردهای بازاریابی و تبلیغاتی نیز به نحو احسن استفاده کنید.

حتی برخی از سایت‌ها که به خاطر وجود تحریم‌ها شاید شماره‌های ایرانی را قبول نکنند به واسطه شماره مجازی امکانات خود را در اختیار شما قرار می‌دهند.

سخن پایانی

در این مقاله ما شما را با آموزش ساخت شماره مجازی رایگان به صورت کاملا ساده آشنا کردیم. مزایا و کاربرد بسیار ویژه‌ شماره‌های مجازی بر هیچ کس پوشیده نیست.

امروزه به خاطر تنوع و گستردگی فضای‌کاری و همچنین خارج شدن از مرزهای داخلی استفاده از شماره‌های مجازی که به صورت ثابت می‌تواند به اعتبار و ارزش واقعی کسب و کار شما کمک کند، یک ضرورت محسوب می‌شود. نکته مهمی که در این بین وجود دارد و نباید آن را نادیده گرفت، استفاده از نرم افزارهای معرفی شده است.

در کم‌ترین زمان شما می‌توانید به سودآوری بالاتر به واسطه تبلیغات پربارتر در کنار اعتبار هرچه بیشتر بیندیشید. استفاده از انواع قابلیت‌های کاربردی شماره مجازی به فرصت‌های شغلی بیشتری منجر می‌شود که در انواع شبکه‌های مجازی و سایت‌هایی که ایران را تحریم کرده است با استفاده از شماره مجازی می‌توان ورود کرد.

چنانچه شما نرم افزار کاربردی دیگری را در این حوزه می‌شناسید در قسمت نظرات سایت با ما در میان بگذارید تا دیگر کاربران نیز از برنامه مورد نظر شما استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید :


برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره