آموزش راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 8 دقیقه دیدگاهها

همانطور که می‌دانید امروزه عصر، عصر ارتباطات و اطلاعات است. همچنین اینترنت بسیار گسترش یافته است. از این رو تلفن همراه در زندگی امروزی اهمیت بسیار زیادی دارد. اهمیت موبایل در زندگی امروزی باعث شده است که مغازه‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی لوازم جانبی موبایل نیز بازار داغی داشته باشند. به همین دلیل است که امروزه کمپانی‌ها و فروشگاه‌های بسیار زیادی فعالیت خود را در این زمینه شروع می‌کند. همچنین با طرح توجیهی فروش لوازم جانبی موبایل به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل نیاز به آگاهی از برخی اصول مهم در این زمینه را دارد. که ما سعی می‌کنیم در طول این مقاله به آنها بپردازیم. همچنین نکات مهم مرتبط با آن را برایتان عنوان سازیم. از این رو اگر تمایل به راه‌اندازی چنین فروشگاهی دارید ولی علاقه‌مندید در رابطه با پیرامون این موضوع، مطالب و نکات مفیدی را دریافت نمایید تنها کافی است تا انتهای این مقاله کاربردی و جذاب ما را همراهی کنید.

همانطور که گفته شد امروزه بازار مغازه‌ها و فروشگاه‌هایی که لوازم جانبی موبایل را به فروش می‌رسانند بسیار داغ است. اما در این میان فروشگاه‌هایی که به صورت اینترنتی به فروش اجناس خود اقدام می‌کنند؛ همواره یک قدم جلوتر هستند. چرا که از المان‌هایی بهره می‌برند که مورد توجه و استفاده افراد امروزی قرار می‌گیرد. امروزه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در خانه‌های خود بنشینند و لوازم جانبی موبایل خود را از فروشگاه‌های اینترنتی دریافت کنند. بدون آن که به صورت حضوری وارد مغازه‌ها شده و به خرید خود اقدام کنند.

 نکته حائز اهمیت دیگر این است که به طور کلی لوازم جانبی مرتبط با موبایل در فروشگاه‌های اینترنتی به خوبی فروش می‌رود. در واقع افرادی که به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل می‌پردازند همواره سود قابل توجهی را دریافت خواهند کرد. همچنین مشتریان زیادی جذب خواهند نمود.

چگونگی راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

چگونگی راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل

به طور کلی برای آن که برای کسب و کار خود فروشگاه اینترنتی تهیه کنید؛ ابتدا باید به طراحی سایت اقدام کنید. در واقع باید سایتی را طراحی کنید که محصولات خود را در آن قرار دهید. تا مخاطبان و مشتریان شما بتوانند عکس‌های محصولات موجود را دیده و به سفارش آن‌ها اقدام کنند. اما پیش از آن باید مراحل دیگری را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید که سعی می‌کنیم در این مقاله به صورت کامل به آنها بپردازیم.

به عنوان مثال، در مرحله اول ابتدا باید بازار لوازم جانبی موبایل را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید. همچنین برای خود هدف مشخصی را در نظر بگیرید. یکی از اصولی که باید قبل از راه‌اندازی سایت فروشگاهی به آن توجه داشته باشید؛ این است که برای خود جامعه هدف در نظر بگیرید. همچنین به بررسی و ارزیابی آن بپردازید. در این صورت متوجه خواهید شد که تقاضا برای کدام مدل از لوازم‌های جانبی موبایل بیشتر خواهد بود. از این رو می‌توانید آن محصول را در تعداد بیشتری برای مخاطبان خود فراهم آورید. که این موضوع طبیعتاً باعث افزایش سود و فروش شما خواهد شد.

در مرحله دوم باید تلاش کنید فروشنده‌های معتبر و مطمئنی را که محصولات مورد نظر شما را به صورت عمده در اختیارتان قرار می‌دهند پیدا کنید. چرا که طبیعتاً درصد سود لوازم جانبی موبایل بصورت عمده بیشتر است.

در مرحله بعد شما باید یک نام تجاری مناسب برای خود انتخاب کنید. نامی که مرتبط با کسب و کارتان باشد و به سادگی بر سر زبان‌ها بنشیند. در صورتی که بتوانید برای فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل خود، نام منحصربه‌فردی در نظر بگیرید؛ طبیعتاً مخاطبان بیشتری جذب شما خواهند شد. که این مخاطبان می‌توانند به عنوان مشتریان دائم شما نیز لحاظ شوند. البته این موضوع در صورتی است که محصولات ارائه شده توسط فروشگاه شما، از کیفیت بالا و قابل قبول برخوردار باشد.

طراحی سایت برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی

طراحی سایت برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی

پس از آن که مراحل بالا را به صورت کامل انجام دادید نوبت و طراحی سایت می‌رسد. این مرحله به عنوان مهم‌ترین مرحله در راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل لحاظ می‌گردد. در واقع طراحی سایت مرحله‌ای است که مانند خرید مغازه به نظر می‌رسد. از این رو همان اندازه که در خرید مغازه وسواس به خرج می‌دهید؛ که در بهترین مکان و مناسب‌ترین مغازه، محیطی را برای فروش محصولات در نظر بگیرید. باید به همان اندازه برای طراحی وب سایت خود وسواس به خرج دهید. تا سایت ایده آل و مناسبی را به مخاطب عرضه کنید.

طراحی وب سایت شما باید به گونه‌ای باشد که کاربران بتوانند به راحتی لیست لوازم جانبی موبایل را پیدا کنند. همچنین به راحتی با ویژگی‌های آن محصول آشنا شوند. علاوه‌بر آن لیست قیمت لوازم جانبی موبایل را خوانده و  تصاویر آن‌ها را مشاهده کنند. ممکن است بارها برای همه ما پیش آمده باشد که با ورود به وب سایتی، به دلیل عدم منسجم بودن و در دسترس نبودن اطلاعات آن، سایت را ترک کرده‌ایم و خریدی از آن نکرده‌ایم. از این رو منسجم بودن محتوا درون وب سایت علی الخصوص وب سایت‌های فروشگاهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

لازم به ذکر است که وب سایت شما باید چهار ویژگی اساسی و مهم را داشته باشد. این 4 ویژگی عبارتند از:

 • داشتن فضای ظاهری ایده آل و مناسب
 • دسترسی آسان به محصولات مختلف
 • امنیت سایت
 • داشتن محتوای مناسب و کاربردی

اهمیت تلفن همراه در زندگی امروزی، همچنین بازار داغ موبایل و لوازم جانبی، رقابت را بین کمپانی‌ها و فروشگاه‌ها به قدری بالا برده که هر روز شاهد ظهور مدل‌های جدید و اضافه شدن قابلیت‌های جدید روی تلفن‌های همراه هستیم.

اما یکه‌تازی در بازار علاوه‌بر توجه به بحث تولید، به استفاده از روش‌ها و ابزارهایی قوی برای فروش نیاز دارد. فروشگاه اینترنتی یکی از همین ابزارها است که با توجه به سرعت بالا و سهولت در خرید، نظر بسیاری از مشتریان را به خودش جلب کرده است.

اتفاقا لوازم جانبی موبایل جزء کالاهایی هستند که در فروشگاه های اینترنتی به خوبی فروش میروند. پس راه‌اندازی این چنین فروشگاهی با استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی برای تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم جانبی امری انکار نشدنی است. اما چگونه؟ برای پاسخ به این پرسش در ادامه مطلب “راهنمای کامل راه‌ اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل” را مطالعه کنید.

اهمیت فروشگاه های اینترنتی لوازم جانبی موبایل

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز مردم و صرفه‌جویی در وقت و… فروشگاه‌های اینترنتی محبوبیت بیشتری نسبت به شیوه سنتی و قدیم دارد؛ همانطور که جمعیت و تکنولوژی همزمان با هم در حال رشد و افزایش است، طراحی سایت فروشگاه و وارد شدن به این عرصه نو  از اهمیت بالایی برخوردار است.

این موضوع به یک موضوع اصلی و مهم تبدیل شده که تمام صاحبان مشاغل و ارائه دهندگان محصول باید به ان توجه داشته باشند. همچنین ضرورت استفاده از لوازم جانبی موبایل و نیاز بالای جامعه، باعث افزایش فروش و در نتیجه سوددهی زیاد این کالا شده است.

پس هر فروشنده‌ی لوازم جانبی موبایل برای جا نماندن از رقابت فروش موظف است یک سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل راه‌اندازی کند.

یکی دیگر از دلایل اهمیت راه‌اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل میزان بالای فروش این کالا از طریق اینترنت است . سایت‌های فروش لوازم جانبی موبایل به مشتری این امکان را می‌دهد که به آسانی هرچه را نیاز دارد جست‌وجو کند، قابلیت‌هایش را مورد بررسی قرار دهد  و با محصولات مشابه مقایسه کند تا از بین محصولات متنوع کالای دلخواه خود را خریداری نماید.

نحوه‌ی راه‌ اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل

نحوه‌ی راه‌ اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل

حالا که به اهمیت راه‌اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل پی بردیم، باید بدانیم که چطور می‌شود این کار را انجام داد.

 • مرحله اول؛ تحلیل و بررسی بازار لوازم جانبی موبایل:

همانطور که قبل از خرید یا اجاره مغازه باید بازار را برسی کرد، پیش از راه‌اندازی سایت فروشگاهی نیز لازم است جامعه‌ی هدف‌تان را  تحلیل کنید.

با تحقیق در جامعه تشخیص دهید که تقاضا برای کدام نوع لوازم جانبی بیشتر و گسترده تر است. علاوه‌بر در نظر گرفتن جامعه و الگو برداری از سایت‌های پر فروش، سعی کنید محصولات منحصربه‌فردی را ارائه بدهید و خلاقانه عمل کنید.

 • مرحله دوم؛ تهیه و تامین محصولات:

پس از تحلیل و بررسی بازار باید به فکر تامین محصولاتی باشید که می‌خواهید به فروش برسانید. سعی کنید با تحقیق و بررسی تامین کننده‌ای پیدا کنید که لوازم جانبی موبایل را به صورت عمده در اختیار شما قرار دهد.

با توجه به مقرون به‌صرفه بودن خرید عمده‌ای، سود بیشتری نصیب شما خواهد شد. توجه به کیفیت محصولات و جدید بودن لوازم جانبی‌ای که ارائه می‌دهید می‌تواند شما را از رقبا متمایز کند.

 • مرحله سوم؛انتخاب نام تجاری:

در هر زمینه که تصمیم به راه‌اندازی سایت فروشگاهی داشته باشید، ابتدا باید یک نام تجاری برای خود انتخاب کنید. نامی که مشتریان شما و محصولات‌تان را با آن بشناسند.

سعی کنید برای فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی، یک نام کوتاه و مربوط به حوزه‌ی موبایل انتخاب کنید؛ نامی که مشتری به راحتی به ذهن بسپارد. بهتر است نام تجاری فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل نامی خاص و منحصربه‌فرد باشد.

 • مرحله چهارم؛ طراحی سایت فروشگاهی:

مهم‌ترین مرحله‌ در راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل طراحی سایت است. شما برای راه‌اندازی فروشگاه به یک مکان نیاز دارید.

هر چقدر که در خرید یا اجاره‌ی مغازه وسواس به خرج می‌دهید، طراحی سایت فروشگاه‌تان را هم باید به همان اندازه جدی بگیرید. مشتریان زیادی قرار است روزانه به فروشگاه اینترنتی شما سر بزنند.

پس طراحی سایت فروشگاهی شما باید فضایی باشد که کاربران به راحتی لوازمی که لازم دارند پیدا کنند، خیلی خوب با ویژگی‌های محصول آشنا شوند و به راحتی با سایر کالاها مقایسه کنند تا بتوانند خرید خوبی داشته باشند. همه این‌ها وقتی اتفاق می‌افتد که سایت فروشگاهی شما قوی طراحی شود.

اگر در زمینه طراحی سایت تخصص دارید که خیلی راحت می‌توانید سایتی فراخور سلیقه و نیاز خود طراحی کنید. در غیر این صورت باید راه‌اندازی سایت فروشگاهی خود را به طراحان ماهر وردپرس و برنامه نویسان بسپارید، تا نتیجه کار چیزی باشد که انتظارش را دارید.

البته به تازگی و به کمک برخی سایت‌ها شما به سادگی می‌توانید یک سایت فروشگاهی برای خود داشته باشید. این روش خیلی سریع و مقرون به‌صرفه است، به همین دلیل برای شروع کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت سایت‌های فروشگاهی بخش‌های مختلفی دارند که هنگام طراحی سایت باید به تمام آن‌ها توجه شود. در ادامه نکاتی مهمی که باید در طراحی لحاظ شوند را بررسی خواهیم کرد:

 • فضای ظاهری سایت: ظاهر سایت فروشگاهی شما همان ویترین فروشگاه شما است. اولین چیزی که کاربر را جذب می‌کند همین ویترین فروشگاه شماست. توجه به زیبایی و جذابیت‌های بصری سایت یکی از نکات مهم است که نباید به راحتی از کنار آن عبور کنید. از طراح خود بخواهید فضایی زیبا و رنگارنگ و متناسب با محصول شما که لوازم جانبی موبایل است، برای فروشگاه اینترنتی شما طراحی کند. محصولات منحصربه‌فرد و پرفروش‌تر را در صفحه اول سایت معرفی کنید. خلاصه از هیچ کاری برای جذاب‌تر کردن فروشگاه‌تان دریغ نکنید.
 • دسترسی آسان: فضای سایت فروشگاهی شما علاوه‌بر زیبایی و جذابیت باید طوری طراحی شود که کاربر به راحتی بتواند چیزی را که می‌خواهد پیدا کند. از پیچیدگی‌های بیهوده پرهیز کنید و با استفاده از طراحی ساده دست مشتری را برای انتخاب باز بگذارید. با توجه به تنوع بالای لوازم جانبی موبایل، محصولات را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار دهید. گزینه جست‌وجو، فیلترها و منوی محصولات را در بالای سایت قرار دهید. جایی که کاربر به راحتی بتواند آن‌ها را ببیند. بهتر است از رنگ‌های نزدیک به هم کمتر استفاده شود.
 • امنیت سایت: قرار است در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی شما روزانه چندین خرید و پرداخت اینترنتی انجام پذیرد؛ پس سایت شما یک امنیت بالایی لازم دارد. بروز کوچک‌ترین مشکل هنگام ثبت سفارش و پرداخت پول، سیل زیادی از مشتریان را نسبت به شما بی اعتماد خواهد کرد.
 • تولید محتوای مناسب: حالا که صاحب یک سایت فروشگاهی قدرتمند شدید، نوبت می‌رسد به تولید محتوا. شما به عنوان مدیر یک فروشگاه موظفید هر روز محتوای جذابی را برای سایت تولید کنید. اخبار حوزه تکنولوژی، معرفی لوازم جانبی جدید و منحصربه‌فرد و مطالبی از این قبیل می‌تواند برای یک سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل مناسب باشد. رمز موفقیت تمام سایت‌های فروشگاهی مطرح، تولید محتوای یونیک و منحصربه‌فرد است.

چگونه فروش را بالا ببریم

افزایش فروش محصول دغدغه و خواسته تمامی کسب و کارها و فروشگاه‌های آنلاین است. در این بخش به یکسری نکات کلیدی و مهم درباره افزایش فروش انلاین اشاره می‌کنیم. روش‌های ذکر شده در کنار یکدیگر باعث برنامه‌ریزی بهتر و افزایش بلند مدت فروش می‌شود. از این تکنیک‌ها علاوه‌بر فروش اینترنتی می‌توانید برای فروش کالای فیزیکی هم استفاده کنید.

 • در هنگام فروش محصول صادقانه رفتار کنید

مشتریان امروزه بسیار باهوش هستند. پس مراقب ادعاها و تعریف و تمجیدهای زیاد از حد خود باشید. سعی کنید در فروش خود صادق باشید و بی پرده و بدون حاشیه محصول خود را معرفی کنید.

توضیحات کاملی را از لوازم جانبی موجود در سایت ارایه دهید و تصاویر با کیفیتی را از محصولات به مشتری نشان دهید. یکی از راه‌های جلب اعتماد مشتری، پاسخ به نظرات و مخصوصا نظرات منفی کاربران است. کامنت‌های منفی را به هیچ وجه پاک نکنید . بلکه با صبر و حوصله آن‌ها را راهنمایی کرده و مشکل آن‌ها را رفع کنید.

 • تبلیغات را فراموش نکنید

گوگل به عنوان بزرگترین و جامع‌ترین مرجع تبلیغات جایی مناسب برای تبلیغات شما است . برند سازی کنید و درباره برند خود اطلاعات کافی را در اختیار مشتریان قرار دهید.

فضای مجازی را جدی بگیرید؛ از بستری که فضای مجازی برای کاربرانش مهیا کرده و فضایی که به صورت رایگان در اختیار همه قرار داده استفاده کنید. سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایلی که راه‌اندازی کرده‌اید را به مشتری‌ها معرفی کنید و بازدید سایت‌تان را بالا برید.

 • رضایت مشتریان را به اشتراک بگذراید

برای جلب اعتماد و نشان دادن کیفیت کار رضایت مشتریان را به نمایش بگذراید. این موضوع جزء مهم‌ترین مسئله در حوزه فروش است. رضایت مشتریان می‌تواند یکی از پر قدرت‌ترین ابزار‌ها برای افزایش اعتماد، فروش و محبوبیت شود.برای این کار می‌توانید بخشی از سایت فروشگاهی خود را به کامنت و نظرات مشتریان خود اختصاص دهید.

 • از پیشنهادات و تخفیف های محدود و آنی استفاده کنید

یکی از راه‌های متقاعد کردن مشتری پیشنهادهای لحظه‌ای یا آنی است که از آن به عنوان پیشنهاد ویژه هم یاد می‌شود. علاوه‌بر توضیحات کامل محصول در صفحه فروشگاهی خود می‌توانید از تخفیف‌ها استفاده کنید و آن‌ها را در معرض دید مشتری قرار دهید.

همچنین می‌توانید با استفاده از تایم مشخص استقبال مشتریان از محصول خود را دوچندان کنید. دومین کاری که فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و موفق انجام می‌دهند تعداد این محصول یا خدمات محدود است. شما می‌توانید با اضافه کردن این جمله در تصویر یا متن توضیحات، باعث افزایش فروش شده و مشتریان ترغیب می‌شوند تا اتمام محصول آن را خریداری کنند.

 • تضمین بازگشت وجه و کالا

در صفحه فروشگاه اینترنتی خود تضمین بازگشت وجه و کالا را جای دهید. در بیشتر مواقع علت خرید نکردن مشتریان نداشتن هیچ‌گونه ضمانتی از سمت فروشگاه است؛ زیرا تعداد زیادی از کاربران خرید اینترنتی را ریسک می‌دانند و هنگامی که شما این تضمین را به مشتری خود می‌دهید ان‌ها با خیال راحت‌تری خرید خود را انجام می‌دهند .

 • محصولات مشابه را کم کنید

ارائه محصولات متنوع یکی از راه‌های افزایش فروش است. اما باید توجه داشته باشید که در ارائه محصولات زیاده‌روی نکنید. زیرا نتیجه عکس خواهید گرفت و مشتریان را دو دل و گمراه می‌کنید و ان‌ها نمی‌توانند در بین محصولات شما انتخاب کنند و در نتیجه از خرید پشیمان می‌شوند.

 • روش‌های پرداخت را زیاد کنید

با توجه به این که امروز بیشتر خریدها از طریق کارت بانکی انجام می‌شوند اما هنوز کاربران بسیاری هستند که خرید نقدی را ترجیح می‌دهند؛ پس سعی کنید روش‌های پرداخت را افزایش دهید به عنوان مثال کارت به کارت یا پرداخت درب منزل و یا استفاده از درگاه‌های بانکی و غیره را برای مشتریان خود فراهم کنید.

 

موبایل مارکتینگ چیست؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که زمانی با گوشی خود بازی و یا با اپلیکیشنی کار می‌کنید برای شما تبلیغات می‌آید این تبلیغات همان چیزی است که بازاریابی موبایلی نامیده می‌شود. از تبلیغات پیام کوتاه (sms)گرفته تا تبلیغاتی که در هنگام روشن‌کردن دیتای موبایل خود روی صفحه گوشی شما نمایش داده می‌شود. به زبان ساده‌تر موبایل مارکتینگ (mobile marketing)یا بازاریابی موبایل به فعالیت و خلاقیت بازاریابی کسب‌وکارها برای نشان‌دادن روی موبایل‌های کاربران و مخاطبان گفته می‌شود. ازطریق دستگاه‌هایی مثل موبایل‌ها، تبلت‌ها، و گوشی‌های هوشمند موبایل مارکتینگ‌ها تبلیغات محصولات و خدمات خود را انجام می‌دهند.

تفاوت بازاریابی موبایلی با بازاریابی سنتی

زمانی که از بازاریابی سنتی پیش می‌آید، این به ‌نوعی از بازاریابی است که در آن از فناوری‌های نوین مثل اینترنت موبایل و غیره … اصلاً خبری نیست. در حقیقت بهتر است بازاریابی سنتی را در مقابل بازاریابی آنلاین یا موبایل مارکتینگ و یا بازاریابی دیجیتال قرار دهیم. وقتی که از رسانه‌های سنتی مانند تلویزیون و رادیو، تبلیغات در روزنامه‌ها و مجلات حرف می‌زنیم این به معنا است که می‌توانیم بازاریابی موبایل را جزئی از بازاریابی دیجیتال قرار بدهیم. اما موبایل مارکتینگ نوعی بازاریابی پیشرفته و قابل‌گسترش و توسعه تراست.

 اهمیت موبایل مارکتینگ

امروزه تلفن همراه یا به‌اصطلاح موبایل یکی از نزدیک‌ترین وسیله به ما است و در طی روز وقت بیشتری را با آن یا هر چیز و یا هرکس دیگر می‌گذرانیم. موبایل‌ها در دنیای امروز تعدادشان از انسان‌های کره خاکی نیز بیشتر شده است.

ما به‌جای گردش با دوستان و خانواده، معاشرت با آن‌ها، خواندن کتاب‌ها، مجله‌ها بیشتر وقت خود را با اپلیکیشن‌های مختلف موبایل خود می‌گذرانیم و بین اپلیکیشن‌ها جابه‌جا می‌شویم به همین خاطر بازاریابی موبایل بسیار اهمیت دارد و هرگز نباید تأثیری که این روش یعنی دیجیتال مارکتینگ روی کسب کارهای‌تان می‌گذارد غافل شوید.

موبایل‌ها در سال‌های اخیر به یکی از بهترین کانال‌های تبلیغاتی جهان تبدیل شده است. به‌طوری که اخیراً شروع هر کسب‌وکار آنلاینی ابتدا از موبایل مارکتینگ آغاز می‌کنند تا توسط کاربر علاقه‌مند به خدمات یا محصولات‌شان دیده شوند. در این روش شما زمان کمتری برای رسیدن به وضعیت مطلوب خواهید داشت.

برخی از دلایل اهمیت موبایل مارکتینگ و استفاده از آن

 • دسترسی آسان به سرویس‌ها در هر زمان و هر مکان
 • تلفن همراه تنها برای خرید آنلاین نیست بلکه استفاده‌های فیزیکی نیز در فروشگاه‌ها می‌شود
 • بازاریابی‌های پیامکی از sms گرفته تا تبلیغات توسط بازی و غیره …
 • شاخص گوگل برای جست‌وجوی موبایلی در رتبه‌بندی اصلی قرار دارد.
 • توجه بیشتر و مهم‌تر تبلیغات موبایلی نسبت به سایر دستگاه‌ها

 

 

چگونگی کمک موبایل مارکتینگ بر کسب‌وکار

تعداد کاربرانی که در سال‌های اخیر موبایل را جایگزین کامپیوترها و لپ‌تاپ‌های رومیزی کرده‌اند روزبه‌روز در حال افزایش است همین موضوع باعث گسترش بازاریابی محصولات‌تان خواهد شد این روش بازاریابی باعث افزایش مخاطبان و کاربران شما می‌شود و در نتیجه کسب‌وکارتان رونق چشم‌گیری خواهد داشت.

 طرح توجیهی فروش لوازم جانبی موبایل

تلفن همراه در ابتدا به علت هزینه‌های فراوانی که داشت در دسترس همگان قرار نداشت در نتیجه افراد ارائه‌دهنده تلفن همراه به دنبال راهی برای افزایش خدمات، کاهش زمان برای کاهش هزینه‌های تلفن همراه هستند.

شرکت‌های گوناگونی در سراسر جهان به‌صورت گسترده برای بازاریابی خود از افراد توانمند برای ارائه این خدمات استفاده می‌کنند. چون هزاران و حتی میلیون‌ها تلفن همراه که در دست افراد وجود دارد به این خدمات و تجهیزات و لوازم جانبی احتیاج دارند.

راه‌اندازی فروشگاه آنلاین موبایل

باتوجه‌به مطالب با که به آن اشاره کردیم موبایل مارکتینگ تأثیر به‌سزایی در کسب‌وکار شما دارد؛ بنابراین تقاضای افراد برای لوازم جانبی تلفن همراه هرروزه در حال افزایش است. راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی موبایل یک کسب‌وکار و تجارت پرسود است؛ زیرا عوض‌کردن قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه شما برای افزایش طول عمر موبایل‌تان ضروری است.

مزایای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین شغل لوازم جانبی موبایل

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی آنلاین لوازم جانبی موبایل دارای مزیت‌های مختلف است که ما به برخی از آن اشاره خواهیم کرد:

– در راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی موبایل رقابت نسبت به حوزه‌های دیگر کمتر است و شما راحت‌تر می‌توانید پیشرفت کنید و در حوزه خود بدرخشید.

– هر مدل گوشی جدیدی که به بازار عرضه می‌گردد به معنای فرصت جدیدی برای پیشرفت و رشد این صنعت است.

– با افزایش تولید موبایل تعداد تقاضاکنندگان برای لوازم جانبی موبایل نیز افزایش میاید و طبق آمارهای داده شده حدود ۴۴ درصد از مردم به طور میانگین هر ۶ ماه یکبار لوازم جانبی تلفن همراه خود را آپدیت می‌کنند؛ زیرا برای تلفن همراه خود هزینه زیادی پرداخت کرده‌اند.

 

لیست لوازم جانبی موبایل

– باتری

– پاوربانک

– انواع شارژر

– قاب و کاور

– گلس و محافظ صفحه

– هدفون (سیمی یا بی‌سیم)

– کارت حافظه یا رم

– اسپیکر بلوتوثی

– کابل usb

– کیف

– وایرلس شارژر

– گلس برای لنز دوربین

و غیره … از موارد پرکاربرد لوازم جانبی موبایل‌ها هستند. طبق آمار درصد سود لوازم جانبی موبایل معمولاً 10درصد است و این میزان بسیار زیادی است که همین موضوع یکی از علت‌های شکوفایی در این صنعت موبایل در سطح جهان شود. بهتر است در کنار جمع‌آوری لیست انواع لوازم جانبی موبایل، لیست قیمت لوازم جانبی موبایل را نیز در اختیار داشته باشید تا بتوانید با پشتوانه بهتری وارد عمل شوید.

امکانات پیشرفته برای فروش اینترنتی لوازم جانبی

 • باتوجه‌به موارد زیر امکان پیشرفت در فروش اینترنتی لوازم جانبی متفاوت‌تر از سایر رقبا بشوید.
 • ارائه صفحه‌ای برای محصولات تخفیفی و حراجی
 • ارائه قیمت عمده لوازم جانبی آنلاین
 • پیش‌خریدکردن کالاهای ناموجود
 • ارائه دادن محصولات به‌صورت عمده و تماس مشتریان برای اطلاع از قیمت‌ها
 • امکان مرجوعی برای بعضی از کالاها
 • ثبت شدن تراکنش‌ها به‌صورت خودکار از طریق درگاه‌های بانکی
 • امکان نمایش دادن تعداد کالا و موجودی آن
 • آپدیت کردن قیمت‌ها به‌صورت درصدی
 • پیگیری سفارشات و رهگیر آن‌ها
 • دریافت گواهی ssl

همان‌طور که در مطالب با لا خوانید و اشاره کردیم کسب‌وکار فروش لوازم جانبی موبایل امروزه در حال پیشرفت است. اگر شما در راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود به‌صورت عالی عمل کنید به‌راحتی به اهداف خود و کسب درآمد زیای خواهید رسید. امیدواریم که باتوجه‌به مطالب سایت ویترین سافت و انجام مراحل آن به موفقیت‌های بزرگی در فروش آنلاین لوازم جانبی موبایل دست پیدا کنید.

 

 

جمع بندی

فرو‌شگاه‌های اینترنتی یکی از لازمه‌های هر کسب و کار امروزی است. لوازم جانبی موبایل سهم بزرگی از بازارهای اینترنتی را به خود اختصاص داده‌اند.

پس راه‌اندازی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل می‌تواند یک کسب و کار اینترنتی سودآور محسوب شود به شرطی که سایت کارآمدی برای فروشگاه طراحی شود. سادگی در عین زیبایی مهم‌ترین ویژگی یک فروشگاه اینترنتی خوب است.

بیشتر بخوانید :


برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره