راهنمای “ورود به وبینار” با Adobe connect+ اسکای روم و دیگر نرم افزارها (تاپیک‌کلاستر)

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 7 دقیقه دیدگاهها

adobe connect

برای برخی از افراد شاید کلاس‌های غیر حضوری و آنلاین مزیت‌های ویژه داشته باشد. حتی اگر شما ابزارهای کاربردی را بشناسید می‌توانید به راحتی ورود به وبینار را تجربه کنید.

ویبنار که به آن سمینار آنلاین گفته می‌شود باعث می‌شود شما بتوانید با استفاده از ابزار مهم و کاربردی از هرکدام از سرویس‌های مقرون به‌صرفه ویبنار استفاده کنید.

البته نرم افزارهای اختصاصی باعث می‌شود تا شما هرچه سریع‌تر به ویبنار وارد شده و بتوانید از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نرم افزاری هرکدام به نحو احسن استفاده کنید. بسیاری از ابزارهای ایرانی نیز می‌تواند با اندک جزئیات شما را به راحتی با دنیای خاص سمینار آنلاین آشنا کند.

ورود به وبینار با ادوبی کانکت 

شما با استفاده از ادوبی کانکت که امکانات ویژه‌ای دارد می‌توانید ورود به وبینار را هر چه سریع‌تر و به نحو احسن انجام دهید؛ چرا که نرم افزار مورد نظر جزء نرم افزارهای کاربردی و بسیار مهم وبینار محسوب می‌شود. شما علاوه‌بر نسخه نرم افزاری می‌توانید از نسخه اپلیکیشن برای سیستم عامل‌های آیفون و اندروید استفاده کنید.

این چنین است که تأثیر کلیدی این نرم افزار را به راحتی می‌توانید مشاهده کنید. شما چنانچه از نسخه نرم افزاری ادوبی کانکت استفاده کنید امکانات به شکل خاصی مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد. چرا که در استفاده از اپلیکیشن ممکن است افراد نتوانند آن‌چنان که باید و شاید راحت با قابلیت‌های برنامه آشنا شوند.

برای شرکت در یک وبینار آدرس ورود خود را ثبت کنید و این چنین برای ورود منتظر می‌مانید. استفاده از ادوبی کانکت بسیار ساده و آسان است. نصب ادوبی کانکت سختی خاصی ندارد تنها شما باید گزینه کانکت را در یک کادر آبی فعال کنید، تا بتوانید وارد محیط مورد نظر بشوید.

در برخی از شرایط شاید وبینار رایگان نباشد و شما هزینه‌ای را باید پرداخت کنید. قبل از ورود به شما این موضوع مشخص می‌شود سپس شما باید بتوانید با نام کاربردی و پسوورد خود ورود به وبینار را تجربه کنید.

در این هنگام شما به عنوان مهمان وارد می‌شوید. با استفاده ادوبی کانکت تصویر مدرس را به راحتی مشاهده می‌کنید و همچنین تمامی فایل‌های خود را می‌توانید اشتراک گذاری کنید.

در ادامه ادوبی کانکت قابلیت پرسش و پاسخ را می‌توانید در نظر بگیرید. این امکان باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی سوالات خود را جویا شوید. تنها عیب این برنامه از نگاه کاربران ایرانی شاید عدم پشتیبانی از زبان فارسی باشد که شما باید به شکل فینگیلیش به پرسش و پاسخ بپردازید.

ورود به وبینار با اسکای روم

اسکای روم

چنانچه قصد داشته باشید که با استفاده از ابزار اسکای روم که یکی دیگر از موارد بسیار کاربردی برای ورود به وبینار است استفاده کنید، این خبر خوشحال کننده را به شما می‌دهیم که امکانات و قابلیت‌های بیشتری را می‌توانید نسبت به ادوبی کانکت از اسکای روم انتظار داشته باشید. عمدتا قابلیت‌ها و ویژگی‌های این نرم افزار به گونه‌ای است که شما نمی‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

در کنار قابلیت‌های فوق العاده بسیاری از کاربران با پرداخت هزینه هیچ‌گونه مشکلی ندارند؛ چرا که با استفاده از لپ تاپ شما نیز می‌توانید به راحتی به فضای وبینار وارد شوید و همچنین با گوشی موبایل به راحتی این اتفاق برای شما رخ می دهد.

اما شما باید در سایت اسکای روم یک حساب کاربری جدا داشته باشید تا بعد از ورود به حساب کاربری زمانی که وبینار را خریداری نمودید، بتوانید با توجه به ذخیره اطلاعات قبلی ورود به آن را انجام دهید.

شما برای استفاده از اسکای روم نیاز به هیچ گونه اپلیکیشن و یا برنامه خاصی ندارید. زبان فارسی به راحتی در این نرم افزار پشتیبانی می شود و این یک مزیت ویژه برای ایرانیان عزیز به حساب می‌آید.

بسیاری از افراد علاقه دارند تا رویدادهای مورد نظر به وبینار به صورت شخصی به آنها ارائه شود که قطعا اسکای روم این کار را به نحو احسن برای شما انجام می‌دهد؛ چرا که یکپارچه سازی و شخصی سازی از جمله قابلیت‌های اصلی اسکای روم محسوب می‌شود.

همچنین ویدیوی آموزشی که در ابتدای سایت اسکای روم مورد توجه قرار می‌گیرد به راحتی می‌تواند به شما بدون هیچ دردسری کمک کند تا از خدمات این نرم افزار فوق‌العاده کاربردی به نحو احسن استفاده کنید.

ورود به وبینار با ایوند

وبینار در ایوند

استفاده از نرم افزار فوق‌العاده ایوند که یکی دیگر از ابزارهای کاربردی برای ورود به وبینار است را شما می‌توانید به راحتی برای مدیریت رویدادهای خود در نظر بگیرید.

ایوند در برخی از شرایط خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهد، که شما برای انواع کارگاه‌ها، کنفرانس‌ها و.. می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

البته اگر از طریق لینک سایت وارد شده اگر هزینه خاصی وجود داشته باشد، باید هزینه آن را پرداخت کنید. از جمله ویژگی‌ها و امکاناتی که شما از نرم افزار ایوند انتظار دارید این است که ضبط جلسه را برای شما به نحو احسن انجام می‌دهد.

همچنین پشتیبانی قابل قبولی را ارائه می‌دهد و خدمات قابل توجهی را در اختیار شما می‎گذارد. در سایت حساب کاربری خود را می سازید و عضویت خود را قطعی می‌کنید و ذخیره اطلاعات خود را انجام می‌دهید.

چه زمانی برای ورود به وبینار اقدام کنیم؟

توجه داشته باشید که شما باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع برای ورود به وبینار اقدام کنید. از اتصال خود مطمئن باشید، نوع اتصال به اینترنت همراه و یا adsl باشد برای شما کفایت می‌کند.

زمانی که از قابلیت ضبط فیلم استفاده می‌کنید نمی‌توانید پرسش و پاسخ را انجام دهید و شما به واسطه ضبط فیلم این نوع تعامل گرفته می‎شود؛ البته نرم افزار‌های دیگری برای ورود به این وبینار وجود دارد که شما می‌توانید به واسطه قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارد مورد استفاده قرار دهید.

اهمیت برگزاری وبینار

با توجه به اهمیت برگزاری وبینار شما باید بدانید که هر کدام از نرم افزارهای گفته شده چگونه می‌تواند به به راحتی کاربری شما در عین سادگی ورود کمک نماید.

شما می‌توانید اهداف خاصی را در نرم افزارهای وبینار دنبال کنید و همچنین برگزاری وبینار نیز طبق انتظارات خاصی رقم می‌خورد. خاطر نشان میکنیم بسیاری از افراد که به برگزاری وبینار می‌اندیشند در ابتدا این کار را به صورت رایگان انجام می‌دهند تا بتوانند خدمات خود را به شکلی اصولی به مشتریان معرفی کنند.

اما در اصل وبینار به صورت تعرفه‌ای و باهزینه خاصی برگزار می‌گردد. اصولا وبینار را برای جلب توجه مخاطبین و مشتری برای بررسی توانمندی و خدمات مورد توجه قرار می‌دهند.

باید توجه داشته باشید که برای فعالیت در دنیای مجازی استفاده از وبینار و نحوه صحیح برگزاری آن می‌تواند برای انواع کسب و کار سودآوری بالایی را به همراه داشته باشد. مهمتر از همه شما می‌توانید از تبلیغ‌های دوره ای به شکل حضوری دوری کنید.

به واسطه خدمات آنلاین به صورت هدفمند به ارائه خدمات خود با وبینار می‌پردازید. بسیاری از کسب و کارها که از وبینار استفاده می‌کنند اصولا قصد دارند تا ویژگی‌های اصلی محصولات خود را به نمایش بگذارند تا این چنین به فروش بالاتر و بیشتری دست پیدا کنند.

به واسطه تفاوت پلتفرم‌ها شما می‌توانید به شکلی کاملا آسان، هر کدام را با توجه به قابلیت‌هایی که دارد مورد استفاده قرار دهید. اما به خاطر بسپارید که ورود به وبینار یک کار کاملا آسان است، شما حتی از طریق موبایل می‌توانید آن را انجام دهید. اما به واسطه مرورگر این کار برای شما در هنگام استفاده از خدمات وبینار خدمات را اسان‌تر جلوه می‌کند.

سخن پایانی

شما برای ورود به وبینار می‌توانید از ابزارهای مانند ادوبی کانکت، اسکای روم و ایوند و بسیاری از نرم افزارهای دیگر به صورت داخلی و خارجی استفاده کنید.

در این بین از اسکای روم به خاطر قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی شاید برای بسیاری از افراد مقرون به‌صرفه‌تر باشد. اما امروزه به خاطر اهمیت بالایی که برای برگزاری وبینار وجود دارد شما باید سعی کنید از یک نرم افزار کاربردی استفاده کنید. چنانچه برخی از این نرم افزارها رایگان نباشند، شما با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌های هر کدام می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید.

 البته شما حتی برای ورود به وبینار لازم نیست تجهیزات خاصی را مورد استفاده قرار دهید. تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت همراه و یا adsl است.

ویژگی‌های هر نرم افزاری می‌تواند به ضبط فیلم، نظرسنجی و بسیاری از ویژگی‌های دیگر اشاره داشته باشد. البته ادوبی کانکت یک نرم افزار کاملا کاربردی و رایگان است که شما بدون مشکل می‌توانید از آن استفاده کنید. ولی متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند و شما به صورت فینگلیش باید در نظر سنجی و تعاملا وبینار شرکت کنید.

شما چنانچه نرم افزار مفید و کاربری دیگری را می‌شناسید می‌توانید نرم افزار مور نظر خود را کنید. قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن را توضیح دهید تا کاربران بتوانند به نحو احسن برای ورود به وبینار از یک نرم افزار کاربردی دیگر نیز استفاده کنند.

بیشتر بخوانید :


برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره