روش های جذب مشتری از اینستاگرام برای فروشگاه اینترنتی

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 10 دقیقه دیدگاهها

جذب مشتری از اینستاگرام

آیا قصد دارید محصول خود را با استفاده از فروشگاه ساز به صورت آنلاین به فروش برسانید؟ آیا تمایل به افزایش فروش محصولات فروشگاه اینترنتی خود دارید؟ می‌خواهید افراد بیشتری در سراسر جهان فروشگاه اینترنتی شما را کشف کنند؟ آیا می‌خواهید جستجوگران در اینترنت را به خریداران تبدیل کرده و فروش کسب و کار خود را رشد دهید؟

اگر تمایل مثبتی در جهت پاسخ به سوالات بالا دارید؛ در این مقاله از ویترین سافت قصد داریم ۹ روش جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی از طریق اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. اینستاگرام ابزاری موثر برای ارتقای سطح کسب و کار شما در تجارت الکترونیک است.

عملکرد اینستاگرام برای افزایش فروش در فروشگاه اینترنتی شما

 • بستر اینستاگرام شامل تصاویر با کیفیت و خلاقانه از محصولاتی است که از تصاویر معمولی بهتر و جذاب‌تر به نظر می‌رسند.
 • اینستاگرام امکان دسترسی آسان و موبایلی را به مشتریان برای خرید آنلاین محصولات شما فراهم می‌کند.
 • همچنین مخاطبان بیشتری را جذب کرده، دامنه شما را گسترش می‌دهد. به بهبود موقعیت برند کمک می‌کند و تعاملات را نیز افزایش می‌دهد.

همه موارد ذکر شده در مجموع به کاربران در تصمیم گیری برای خرید کمک می‌کند و در نتیجه درآمد بالایی برای کسب و کار شما به همراه می‌آورد.

امروزه دیگر برندها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود فقط به فیس بوک مراجعه نمی‌کنند. آن‌ها برای دستیابی به اهداف تجاری و بازاریابی خود، اینستاگرام را در کمپین‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خود ادغام می‌کنند.

اخیرا شبکه‌های اجتماعی زیادی به وجود آمده و بسیاری از برندها ممکن است از ۷۰ درصد آن‌ها استفاده کنند. اما شاید بیش از ۹۰ درصد کسب و کارها جهت جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی از طریق اینستاگرام اقدام نمایند.

اگر شما یک شرکت نوپا یا یک برند تجاری هستید و قصد نفوذ در بازار را دارید. همچنین می‌خواهید افراد بیشتری را برای خرید محصولات یا خدمات خود جذب کنید و ارزش تجاری بالایی را ایجاد نمایید؛ اینستاگرام راه حل تبدیل خریداران منفعل به مشتریان فعال است.

1. حساب شخصی اینستاگرام خود را به یک حساب کاربری – تجاری تغییر دهید

در سال‌های اخیر اینستاگرام از اضافه شدن ویژگی جدیدی به نام نمایه‌های تجاری در سیستم عامل خود خبر داد. اکنون می‌توانید حساب شخصی خود را به یک حساب کاربری بیزینسی تغییر دهید و این اولین قدم در ابتکار بازاریابی در اینستاگرام است.

این ویژگی نمایه‌ای حرفه‌ای به شما ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد با حفظ لینک‌های قابل خرید اینستاگرام، اطلاعات تماس خود را از سایر بسترهای شبکه‌های اجتماعی و فروشگاه اینترنتی بگیرید. همچنین به صورت هفتگی به شما اطلاعاتی درباره تعداد نمایش و تعداد کلیک روی پست‌های شما می‌دهد.

تبدیل حساب شخصی اینستاگرام به یک حساب کاربری آسان است. برای انجام این کار می‌بایست سه مرحله زیر را دنبال کنید:

 • به تنظیمات حساب خود بروید و روی گزینه «Switch to Business Profile» کلیک کنید.
 • وارد حساب فیس بوک خود در برنامه شوید، از شما خواسته می‌شود صفحه فیس بوکی را که می‌خواهید صفحه تجارت شما با آن مرتبط شود انتخاب کنید.
 • هنگامی که صفحه فیس بوک را انتخاب کردید از شما خواسته می‌شود حداقل یک قسمت از اطلاعات تماس را برای صفحه اینستاگرام خود وارد کنید. این اطلاعات می‌تواند یک شماره تلفن خدمات مشتری یا یک آدرس ایمیل باشد.

2. از ابزارهای فروش با اینستاگرام استفاده کنید

برای فروش در اینستاگرام از سه ابزار فروش موثر زیر استفاده کنید:

 • ایجاد یک ویترین قابل کلیک
 • ابزارهای نرم افزاری بسیاری وجود دارد که تنها لینک را به ویترین قابل کلیک شما تبدیل می‌کند و تمام محصولات شما را به نمایش می‌گذارد. به طور مثال ابزار محبوب Yotpo به شما کمک می‌کند چندین محصول را با یک تصویر در کنار هم قرار داده و به هم لینک دهید. با این روش کار شما، یک خریدار می‌تواند از فروشگاه بازدید کرده و از دکمه «خرید» برای سهولت خرید خود استفاده کند.
 • هشتگ‌گذاری راه دیگر جهت جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی از طریق اینستاگرام و فروش محصولات در آن است. یک راه مفید برای انجام این کار با Inselly است. این روش مشابه روش پیوند ویترین است اما با هشتگ (#) که با یکی از ویژگی‌های اضافه شده در نرم‌افزار همراه است. این یک علامت‌گذاری در اینستاگرام است تا کاربران بتوانند آن‌ها را به راحتی از طریق سیستم عامل Instagram پیدا و خریداری کنند.

3. از تصاویر جذاب بصری استفاده کنید

برای ایجاد ارزش نام تجاری، با ارسال محتوای جذاب در قالب تصاویری جذاب، به ارائه تجربه بصری عالی به کاربران خود بپردازید. روش دیگر برای افزایش بازدید و جذب کاربران به فروشگاه آنلاین خود، علامت‌گذاری تصاویر با نام دامنه خود است. به این ترتیب کاربران احساس نمی‌کنند که مجبور به خرید از شما شده اند.

اما با نسبت دادن تصویر، دنبال کنندگان شما در اینستاگرام می‌دانند از چه طریقی در مورد کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. این تصویر دارای یک علامت از وب سایت است که به کاربران می‌گوید برای کسب اطلاعات بیشتر به کجا مراجعه کنند.

پست خود را با نظرات افراد که در زیر پست شما قرار می‌گیرد (کامنمت ها) ارزشمندتر کنید. یک عنوان قوی، واضح و جذاب به پست شما ارزش می‌دهد.

4. با ارسال محتوای تولید شده توسط کاربر، به مشتریان ارزش قائل شده و آن‌ها را به نمایش بگذارید

کاربران خود را تشویق کنید تا برای شما محتوا درست کنند. از آن‌ها بخواهید تا تصاویری از محصولاتی را که از فروشگاه شما خریده‌اند نشان دهند و به اشتراک بگذارند. سپس برای ارسال تصاویر در حساب شخصی خود تماس بگیرید. به این ترتیب سایر کاربران برای خرید از شما الهام خواهند گرفت.

این نوع تکنیک بازاریابی ارجاعی می‌تواند تأثیر مثبتی در فروش شما داشته باشد. بسیاری از بسترهای آنلاین مبتنی بر مد، این کار را در کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری تبلیغاتی برای مشاغل خود اجرا می‌کنند.

۵- برای افزایش دسترسی خود از تحقیق هشتگ استفاده کنید

فقط ارسال تصاویر عالی در اینستاگرام کافی نیست، به ویژه هنگامی که شما یک هدف بازاریابی در ذهن خود دارید. هر تصویری باید توسط هشتگ‌های مربوطه پشتیبانی شود. استفاده از هشتگ به اینستاگرام کمک می‌کند تا انواع مختلف تصاویر و محصولات را فهرست‌بندی کند.

اگر از هشتگ‌های مناسب استفاده کنید محصولات شما توسط گروه بیشتری از افراد و به طور خاص، مخاطبان شما دیده می‌شود. از طرف دیگر استفاده از هشتگ‌های نامناسب یا تعداد زیادی از آن‌ها می‌تواند تأثیرات منفی بر استراتژی بازاریابی و فروش شما بگذارد.

برای وضوح بیشتر این مورد وقتی هشتگی مانند #artstudio را جستجو می‌کنید پست‌های برتر این هشتگ در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می‌شوند.

هشتگ‌ها همچنین امکان شناسایی نمایه شما در سایر شبکه‌های اجتماعی را فراهم می‌کنند. وقتی محتوای اینستاگرام شما در فیس بوک به اشتراک گذاشته می‌شود هشتگ‌ها نیز به طور خودکار در آن جا منتشر می‌شوند. با این کار شانس یافتن محتوای شما توسط کاربرانی که از طریق جستجوی نمودار Facebook در جستجوی آن هشتگ‌ها هستند بهبود می‌یابد.

6. یکی دیگر از راه‌های جذب مشتری برای فروشگاه آنلاین از طریق اینستاگرام درخواست از اینفلوئنسرهاست

فروش از طریق اینستاگرام

بازاریابی اینفلوئنسر یک روش محبوب در بازاریابی آنلاین برای جذب فروش است. این کار به همان شیوه بازاریابی دهان به دهان است. یک نکته جالب در مورد استفاده از این تکنیک در اینستاگرام این است که شما به افراد مختلف دسترسی خواهید داشت.

به طور مثال در سراسر جهان اینفلوئنسرهایی که در ارتباط با غذا و تغذیه دستور العمل‌های خود را با دوستداران غذا به اشتراک می‌گذارند یا اینفلوئنسرهای در حوزه مد و یا غیره.

وقتی یک برند با یک اینفلوئنسر یا وبلاگ‌نویس همکاری می‌کند تصویر آن قدرتمندتر می‌شود. دنبال کنندگان با جدیت بیشتری آن‌ها را دنبال می‌کنند و مورد توجه قرار می‌دهند و همچنین به بررسی محصولات اعتماد می‌کنند و به برندها در بهبود تبدیل و جذب درآمد بیشتر کمک می‌کنند. برای استفاده بهتر از بازاریابی تأثیرگذار (اینفلوئنسرها) برای کسب و کار خود این نکات را دنبال کنید:

نحوه استفاده رقبا از بازاریابی اینفلوئنسر را برای ارتقای مشاغل خود تجزیه و تحلیل کنید. همچنین می‌توانید برندهایی را در نظر بگیرید که محصولات مشابه محصولات شما را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. این به شما درک عمیقی از روند بازار می‌دهد.

به اینفلوئنسرها اجازه دهید خودشان در مورد اینکه چه محتوایی را پست کنند تصمیم بگیرند. زیرا آن‌ها بهتر می‌دانند که چگونه مخاطبان خود را درگیر کنند.

اینفلوئنسرهایی را که فکر می‌کنید برای ارتقای کسب و کار شما در حوزه اینستاگرام مفید هستند را دنبال کنید. برای افزایش جلوه کلی صفحه، از محتوای آن‌ها در صفحه محصول خود استفاده کنید. کاربرانی که محصولات موجود در سایت شما را مشاهده می‌کنند با این افراد اینفلوئنسر آشنا می‌شوند.

7. از اینفلوئنسرها بخواهید کدهای تبلیغاتی شما را به اشتراک بگذارند

بعد از اینکه اینفلوئنسرهای مناسب را برای تبلیغ برند خود پیدا و انتخاب کردید می‌توانید از آن‌ها بخواهید کدهای تبلیغاتی محصولات شما را در پست‌های خود به اشتراک بگذارند.

این باعث افزایش میزان جذب مخاطبان می‌شود و در نتیجه فروش شما را با هدف قرار دادن مشتریانی به حداکثر می‌رسانند. مشتریان این کد تبلیغاتی را می‌توانند برای به طور مثال برخورداری از ۱۵ درصد تخفیف استفاده کنند.

8. از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

تبلیغات اینستاگرام ابزاری عالی برای بازاریابان و همچنین جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی است. این می‌تواند نرخ تبدیل وب سایت شما را بهبود بخشد و نام تجاری شما را به سطح بالاتری برساند. در اینجا چند واقعیت در مورد تبلیغات اینستاگرام برای شما آورده شده است:

 • اینستاگرام به شما اطمینان می‌دهد که تبلیغات شما مورد توجه قرار گرفته و جذاب‌ترین مخاطب را برای شما به ارمغان آورده است. طبق تحقیق انجام شده توسط Forrester، کاربران از محتواهای اینستاگرام خیلی بیشتر از محتواهای فیس بوک و غیره استفاذه می‌کنند.
 • فراخوان تبلیغات از اینستاگرام نیز بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی است. این بدان معناست که تبلیغات از اینستاگرام بیش از تبلیغات در هر برنامه دیگر به خاطر سپرده می‌شود.
 • میانگین مدت زمان بازدید از اینستاگرام نیز بیشتر از هر کانال دیگری از جمله فیس بوک، توییتر و غیره است.

9. مسابقه اجرا کنید

برای تقویت تبدیل کاربر عادی به مشتری، مسابقه‌ها و نمایشگاه‌های تبلیغاتی را برگزار کنید و کوپن‌های تخفیف به دنبال کنندگان خود ارائه دهید.

این به افزایش تعداد فالوورها و بهبود تعامل در اینستاگرام کمک می‌کند. با محتوای تصویری و متن از مسابقه حمایت کنید. می‌توانید با تبلیغاتی مانند «به زودی»، «فروش فوق العاده ۲ روز دیگر شروع می‌شود» و جملات تبلیغاتی از این قبیل شروع کنید.

به طور مثال برند Topshop فروش یک نمونه از محصولات خود را با یک هدیه رایگان به دنبال کنندگان خود اطلاع می‌دهد. پیام او به صورت واضح به مخاطبان ارائه شده است.

در مثالی دیگر Gables Carving با استفاده از یک تصویر مناسب و دستورالعمل‌های شرکت خود در محتوا، یک مسابقه راه اندازی کرد و برای معرفی برندگان مسابقه به عنوان بخشی از کمپین خود از یک تصویر خوب نیز استفاده کرد.

مطالعه موردی مایکل کورس

فروش اینستاگرام

مایکل کورس یک برند تجاری لوکس و پیشرفته آمریکایی با فالور میلیونی در اینستاگرام، استراتژی اینستاگرام را در برنامه بازاریابی خود ادغام کرد تا از بیشترین امتیاز و رتبه‌بندی در بین برندهای پر جستجو برخوردار شود.

این برند از افزایش فروش ۲۰ درصدی در آمریکای شمالی و ۷۳ درصد در سراسر پورتال آنلاین خود در پایان سال ۲۰۱۴ خبر داد. مطالعه موردی ان را در اینجا با جزئیات بخوانید.

آنچه به این برند کمک کرد تا به پاسخ مثبت فوق العاده‌ای از سمت پیروان خود دست یابد کمپینی به نام #InstaKors بود. هدف این کمپین این بود که به دنبال کنندگان خود یک تجربه خرید یکپارچه از طریق خوراک اینستاگرام ارائه دهد. مراحل مربوط به ثبت نام با آدرس ایمیل انجام شد.

هنگامی که کاربر روی تصویر محصولی کلیک کرد و یا به اصطلاح آن را لایک کرد، ایمیلی با پیوند برای خرید آن کالا برای او ارسال شد.

چگونه در اینستا مشتری جذب کنیم؟

درک نحوه جذب مشتری در اینستاگرام و تبدیل آن‌ها به فروش کار ساده‌ای نیست، به همین دلیل راهنمای گام‌به‌گام با نکات موفقیت در شبکه اجتماعی را آماده کرده‌ایم!

چه کسی نمی‌خواهد بفهمد که چگونه در اینستاگرام مشتری جذب کند؟ به هر حال، این یکی از کارآمدترین روش‌ها برای کسانی که می‌خواهند در حوزه خود برجسته باشند و بتوانند ارتباط موثرتری با مخاطبان خود داشته باشند، جذب مشتری از اینستاگرام، مناسب‌ترین روش است. آیا می‌دانستید که از هر 10 کاربر در شبکه اجتماعی 9 نفر یک صفحه تجاری را دنبال می‌کنند؟ اگر هدف شما داشتن فالوورهای بیش‌تر برای فروش بیش‌تر است، اینستاگرام فضای ایده‌آلی برای آن است. علاوه‌بر این، کاربران به طور متوسط ​​یک ساعت در روز را صرف اینستاگرام می‌کنند.

برخورد با مشتری در اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام بخشی از اینستاگرام است که امکان ارتباط مستقیم را فراهم می کند. بنابراین، این یک ابزار عالی برای شرکت‌هایی است که می‌خواهند با مشتریان خود رابطه ارزشمندی ایجاد کنند و از این فرصت برای کشف راه‌حل‌ها و پاسخ‌ها استفاده کنند .بنابراین توجه به بهترین شیوه‌ها و فرصت‌ها برای برخورد با مشتری در اینستاگرام ضروری است.

هر دو به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین، آن‌ها منابع عالی فرصت‌های تجاری برای شرک‌ها هستند. اگر مدیران بازاریابی بخواهند از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنند، باید بدانند چگونه در آن شبکه با رعایت قوانین آن ارتباط برقرار کنند. از جمله گزینه‌های بازاریابی در این شبکه، دایرکت اینستاگرام، ابزار پیام مستقیم است. این امکانی است که امکان برقراری ارتباط عملی بین افراد و برخورد با مشتری در اینستاگرام را فراهم می‌کند و می‌تواند به عنوان راهی برای رفع نیاز مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

دایرکت اینستاگرام چیست؟

دایرکت ابزار پیام مستقیم اینستاگرام است و تمرکز آن بر ارسال پیام‌های فوری برای گفت‌وگوی مستقیم بین افراد است، و وسیله‌ای برای تعامل خصوصی‌تر تماس است که در آن فقط فرستنده و گیرنده به اطلاعات منتشر شده دسترسی دارند. به همین ترتیب، امکان ایجاد گروه‌هایی نیز وجود دارد که همه اعضا بتوانند اطلاعات منتشر شده را در آن مشاهده کنند. این ابزارهای ارتباط مستقیم که نیاز مصرف کنندگان برای دسترسی سریع به اطلاعات را برآورده می‌کند، عالی هستند. شما می‌توانید از آن برای جذب مشتری از اینستاگرام استفاده کنید.

دستیابی به یکی از اهداف اصلی بازاریابی دیجیتال، جذب مشتری از اینستاگرام است. از طریق پیام‌های مستقیم، شرکت‌ها می‌توانند محتوای عالی را برای شخص مناسب ارسال کنند. به عبارت دیگر، اینستاگرام فضای رسمی نیست و در آن سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند تصویر شخصی را که نیاز به فروش محصولات خود به هر قیمتی دارد از خود سلب کرده و نقش یک مشاور داشته باشند که واقعاً می‌خواهند به حل مشکل مشتری کمک کند.

فوت و فن فروش در اینستاگرام چیست؟

 • کمپین ها و اطلاعیه ها

چند استراتژی مختلف را می‌توان برای جذب مشتری از اینستاگرام طراحی کرد. به عنوان مثال، می‌توان کمپینی ایجاد کرد که مصرف‌کنندگان را تشویق می‌کند تا برخی از اطلاعات را در مورد محصولات منتشر کنند تا مخاطبین جدیدی برای برند به دست آورند. به همین ترتیب، شرکت می‌تواند اطلاعاتی در مورد محصولاتی که عرضه می‌شوند ارسال کند تا مشتریان اولین کسانی باشند که از آن مطلع می‌شوند.

 • از فروش مستقیم خودداری کنید

 استفاده از این اینستاگرام برای جذب مشتری از اینستاگرام باید بسیار دقیق باشد و یکی از اولین نکات استفاده نکردن از آن برای فروش مستقیم است. بنابراین، باید با یک مشاوره بیش‌تر و تمرکز کم‌تر بر رویکرد فروش تهاجمی، رابطه و وفاداری مشتری را در اولویت قرار داد. مشخصات شرکت می‌تواند مصرف‌کننده را به یک مکان خاص هدایت کند، به عنوان مثال، جایی که او به دنبال اطلاعات بیش‌تر خواهد بود. ایده‌آل این است که محیط پیام مستقیم را دوستانه‌تر نگه دارید و بر متقاعدسازی طولانی مدت متمرکز شوید.

در برخورد با مشتری در اینستاگرام لحنی ایجاد کنید که به خوبی با شخصیت، ارزش‌های شرکت و قوانین اساسی دنیای شبکه مطابقت داشته باشد. بنابراین، با ارتباطی که شرکت را در ذهن مشتریان خود به نحوی مثبت قرار می‌دهد، می‌توان نتایج بهتری را تضمین کرد.

 • شماره تماس در پروفایل خود قرار دهید

از دیگر روش‌های نحوه جذب مشتری در اینستاگرام این است که شماره تماسی برای تعاملات با مشتری در پروفایل خود قرار دهید. می‌توانید از آن‌ها بخواهید که اگر می‌خواهند جزئیات بیش‌تری بدانند، مستقیماً با شما تماس بگیرند.

 • پاسخ های سریع را تنظیم کنید

استفاده از پاسخ‌های سریع اینستاگرام برای ساده‌سازی سرویس نیز یک فوت و فن فروش در اینستاگرام است. می‌توانید برخی از پاسخ‌هایی که قبلاً داده شده‌اند را نیز به صورت خودکار تنظیم کنید.

 • به الگوریتم اینستاگرام مسلط شوید

برای مدت طولانی، انتشار مطالب فقط به ترتیب زمانی انجام می‌شد، اما همه چیز در سال 2016 تغییر کرد. از آن زمان، تمرکز شبکه اجتماعی بر ارتباط محتوای ارائه شده به کاربران بوده است. برای شروع، اینستاگرام رفتار هر فرد در پلتفرم و نحوه تعامل آن‌ها در برنامه را تجزیه‌وتحلیل می‌کند.

چگونه مشتری اینترنتی جذب کنیم ؟

 علاقه: براساس مطالعات انجام شده با یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، اینستاگرام علایق کاربران را شناسایی می کند و شروع به توصیه انتشارات مشابه می‌کند.

 به موقع بودن: یکی دیگر از نکات مهم در الگوریتم اینستاگرام، به موقع بودن است، یعنی فراوانی انتشار در یک صفحه، که باعث می‌شود یک پست بسیار قدیمی در فید کاربر ظاهر نشود، حتی اگر مربوط به او باشد.

 • یک تقویم محتوایی داشته باشید

یکی از فاکتورهایی که در فوت و فن فروش در اینستاگرام در نظر گرفته شده، فراوانی محتوا است؛ بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی کنید که خواسته‌ها و وظایف فروشگاه شما مانند برخورد با تامین‌کنندگان یا ارائه خدمات به مشتریان مانعی در راه استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما ایجاد نکند؛ همچنین بهترین راه برای انجام این کار ایجاد یک تقویم محتوایی است. البته کیفیت محتوا و محصولات شما عوامل تعیین کننده هستند، اما همیشه حضور و یادآوری برندتان به مشتریان راهی کارآمد برای برجسته شدن و دست‌یابی به فروش بیش‌تر است.

 • اغلب استوری بگذارید

آیا می‌دانید روزانه 500 میلیون کاربر شبکه‌های اجتماعی استوری‌ها را مشاهده می‌کنند و پربازدیدترین استوری‌ها توسط شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تولید می‌شود؟ عکس‌ها و ویدیوهایی که فقط برای 24 ساعت در دسترس هستند بسیار پویا هستند و مکمل جالبی برای فروشگاه شما هستند تا نمونه کارها خود را ارائه دهید.

نکات پایانی جذب مشتری از اینستاگرام

درک نحوه جذب مشتری در اینستاگرام اولین قدم مهم برای ایجاد یک استراتژی فروش در فروشگاه شما است. اما فراموش نکنید که به مشتری خود فکر کنید و ابزارهایی را در کنار خود داشته باشید که مدیریت کسب و کار شما را آسان تر کند، بنابراین همیشه می‌توانید روی نحوه فروش بیش‌تر تمرکز کنید.

 

نتیجه گیری

اکنون که آموختید چگونه استراتژی بازاریابی اینستاگرام می‌تواند به رشد تجارت شما کمک کند، وقت آن است که این ۹ تکنیک را پیاده کنید. این ۹ تکنیک استراتژی شما را تأثیرگذارتر می‌کند و به شما کمک خواهد کرد تا دامنه دسترسی‌تان به افراد را گسترش داده و فروش بیشتری برای تجارت خود ایجاد کنید.

برای بهبود مستمر ایده‌های خود و عملکرد بهتر، نحوه عملکرد پست‌های خود را دنبال کنید. اینکه کدام یک از آن‌ها بیشتر مورد توجه مخاطبان هدف شما قرار می‌گیرند و رفتار کاربران چگونه است نیز از چالش‌هایی است که با توجه به پاسخ آن‌ها می‌توانید جذب مشتری برای فروشگاه اینترنتی از طریق اینستاگرام را داشته باشید.

بیشتر بخوانید :


برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره