افزایش فالوور در اینستاگرام با 16 راه عالی

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 9 دقیقه دیدگاهها

راه های افزایش درآمد در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از البته کاربردی‌ترین پلتفرم‌هایی است که شما می‌توانید محبوبیت آن را به راحتی در فضای مجازی مشاهده کنید. امروز اینستاگرام توانسته یک راهکار عالی برای موفقیت هرچه بیشتر انواع مختلف کسب و کار به حساب آید و به ‌همین خاطر کاربران این شبکه پیام‌رسان کاربردی به مقوله افزایش فالوور در اینستاگرام  تاکید بسیاری دارند.

 وب سایت‌های گوناگونی را می‌توانید مشاهده کنید که هر کدام از این سایت‌ها به روش خاصی ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام را به شما ارائه می‌دهند.

اما نکته‌ای که در این بحث وجود دارد تضمین خدمات هرکدام از این وب‌سایت‌ها است که بتواند یک نتیجه مقرون به‌صرفه‌ای را برای شما به وجود آورد؛ چرا که برخی از فالورها حقیقتاً فالوور‌های واقعی نیستند و تنها شما با صرف هزینه‌ای کاملا بیهوده در مدت زمان طولانی شاید شاهد ریزش فالوور و بسیاری از مسائل دیگر این‌چنینی باشید.

 راهکارهای متفاوتی برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد که هر کدام از این راهکارها به صورت تضمینی برای شما مطرح می‌شود و در این بین شما باید به اعتبار یک وب‌سایت توجه کنید. مطمئن‌ترین و بهترین راهی که شما می‌توانید برای جذب افزایش فالوور در اینستاگرام به آن بیندیشید، این است که کمیت را فدای کیفیت نکنید.

به این علت که خرید فالوور واقعی صددرصد در طولانی مدت به نفع شما شناخته می‌شود و مهمتر از همه به اعتبار پیج شما کمک می‌کند. خرید فالوور فیک به راحتی از روی تعداد لایک و کامنت تشخیص داده می‌شود و این‌چنین نمی‌توان به کسب و کار در اینستاگرام اعتبار و جایگاه قابل قبولی بخشید.

انواع روش برای افزایش فالوور در اینستاگرام

1: اولین راه برای افزایش فالوور در اینستاگرام به صورت کاملا واقعی، توجه به پروفایل است. شاید این مسئله برای شما چندان مهم و جدی نباشد، اما باور کنید پروفایل شما تاثیر به‌سزایی روی دنبال کردن بسیاری از کاربران دارد.

اگر شما از یک پروفایل جذاب‌تر برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر استفاده کنید، می‌توانید بسیاری از کاربران را جذب کرده تا به پیج شما علاقه و رغبت بیشتری نشان دهند؛ این‌گونه با حوزه کسب و کار شما نیز آشنا می‎شوند؛ اما اگر بدون برنامه‌ریزی پروفایل خود را انتخاب کنید، شاید آن‌چنان که باید و شاید برای شما مزیت قابل قبولی به وجود نیاید.

پس در وهله اول به عنوان اولین راهکار برای افزایش فالوور در اینستاگرام پروفایل خود را تغییر داده و در حوزه فعالیت خود یک عکس زیبا، مفهومی و کاملا جذاب را انتخاب کنید. در کنار عکس پروفایل تا حد امکان سعی کنید از یک بیو خاص و موثر که بتواند ذهن کاربر را بخواند استفاده کنید. تمامی موارد اگر با برنامه‌ریزی مناسب انجام پذیرد می‌تواند بازدهی قابل قبولی داشته باشد.

2: دومین راهی که می‌تواند برای افزایش فالوور به صورت مطمئن موثر واقع شود استفاده مناسب و صحیح از هشتگ است. شما می‌توانید یک لیست عالی از انواع هشتگ‌هایی که در حوزه کاری شما قرار دارد را بسازید.

به واسطه تهیه # (هشتگ) مناسب به افزایش فالوور در اینستاگرام، به صورت واقعی بیندیشید؛ چرا که بسیاری از فالورها به کمک هشتگ با یک حوزه خاص آشنا شده و خدمات آن را دنبال می‌کنند. این راهکار فوق‌العاده را از یاد نبرید.

3: متاسفانه برخی از افراد ممکن است سومین راه را برای افزایش فالوور اینستاگرام مورد توجه قرار ندهند و این راه را یک راهکار مقرون به‌صرفه نشناشند.

اما باید به این مسئله توجه کنید که تعامل شما با دیگر پیج‌هایی که همانند حرفه و کسب و کار شما بدون اغراق می‌تواند خدمات موثری را در اختیار شما قرار دهد. به علاوه دیگر کاربران پیج‌های مورد نظر زمانی که شما را در بین فالوورها مشاهده نمایند، پیج شما را نیز به عنوان حوزه مورد علاقه خود مورد بررسی قرار می‌دهند؛ شما این چنین با افزایش فالوور در اینستاگرام رو به رو می‌شوید.

به خاطر بسپارید که تعامل با دیگر پیج‌ها باعث گسترش فضای ارتباطی شما می‌شود و این امر صددرصد به نفع شما است. اما مهم‌تر از همه این است که می‌توانید از این تعامل استفاده کرده و پیج را در یک فضای دوستانه با یک رقابت سالم به نمایش بگذارید.

4: چهارمین راهی که ما به شما جهت افزایش فالوور در اینستاگرام معرفی می‌کنیم، برگزاری مسابقات اینستاگرامی است. این مسابقات صددرصد می‌تواند یک راهکار مناسب برای افزایش فالوور به صورت واقعی و تضمین شده محسوب شود؛ خلاقیت شما صددرصد در طراحی مسابقه نقش قابل توجهی را ایفا می‌کند.

چنانچه شما علاوه‌بر خلاقیت و نوآوری بتوانید از جوایز ترغیب کننده استفاده کنید، برد اصلی این مسابقه با شما است. این‌گونه می‌توانید در بین کاربران انگیزه و رغبت قابل قبولی را برای شرکت در مسابقه خود ایجاد کنید.

اما اعتبار خود را حفظ کنید و به هیچ عنوان بدعهدی را در پیج خود رواج ندهید و سعی کنید جوایز را به موقع به برندگان تحویل دهید؛ چرا که یک یا دوبار بد قولی و بدعهدی شما می‌تواند به ضرر پیج‌تان تمام شود.

5: پنجمین راه که شما برای افزایش فالوور در اینستاگرام می‌توانید به آن روی بیاورید، تبلیغات در وب‌سایت است؛ چرا که شما با قرار دادن بنر اینستاگرام در وب‌سایت خود می‌توانید همه روزه بسیاری از افراد را به راحتی با پیج اینستاگرام خود آشنا کنید.

اینچنین هرچه جذابیت بنر تبلیغاتی اینستاگرام شما در وب ‌سایت بیشتر باشد، عضویت در اینستاگرام نیز برای افزایش فالوور در اینستاگرام راحت‌تر انجام می‌شود؛ حتی به واسطه خبرنامه‌های ایمیلی و بازاریابی پیامکی نیز می‌توانید آدرس اینستاگرام خود را در وب‌سایت معرفی کرده و برای جذب هرچه بیشتر فالوور تلاش خود را مورد استفاده قراردهید.

6: راهکار ششم شناسایی نیاز کاربران است؛ چراکه شما با تحلیل و بررسی نیاز کاربران متوجه می‌شوید که دقیقا کاربران از شما چه انتظاری دارند و چگونه می‌توانید به یک سود و درآمد عالی دست پیدا کنید.

تعامل و ارتباط با کاربر به ضرر شما نیست و به واسطه آن چنانچه به تحلیل و بررسی رفتار کاربران خود بپردازید، به این نکته پی می‌برید که دقیقا به چه چیزی نیاز دارند و دقیقا شما همان را ارائه می‌دهید.

همانند بسیاری از صاحبان پیج‌های معروف با آگاهی از نیاز اصلی کاربران خود به نحو احسن باعث کیفیت هرچه بیشتر یک پیج کاری در یک حوزه کسب و کاری ویژه می‌شود تا بدین ترتیب شما با افزایش فالوور در اینستاگرام رو‌به‌رو شوید.

7: راهکار هفتم که می‌تواند یک راهکار به صرفه برای افزایش فالوور در اینستاگرام به حساب آید و باعث می‌شود تا شما از روش‌های سنتی و آفلاین نیز در مسیر بازاریابی غافل نشوید. استفاده از خدمات بازاریابی آفلاین برای افزایش فالوور در اینستاگرام است.

به این دلیل که شما این می‌توانید در فضای کسب و کار سنتی خود به کمک انواع بروشور و کارت ویزیت پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کرده و از افرادی که در دنیای مجازی فعالیت دارند تقاضا کنید خدمات شما را در این حوزه خاص نیز دنبال کنند و از خدمات شما به نحو احسن استفاده نمایند.

8: راهکار هشتم می‌تواند راهکاری قابل قبول برای افزایش فالوور در اینستاگرام باشد. ضمن تعامل با کاربران خود می‌توانید از بحث‌های چالش برانگیز استفاده کنید. این بحث‌ها می‌تواند در قالب انواع سوال مطرح شود و یا در حوزه‌های مختلف یک چالش و دغدغه خاص را به وجود آورد.

همچنین کاربران با هیجان بیشتری پیج شما را دنبال می‌کنند و چه بسا از دیگر کاربران فضای اجتماعی برای شرکت در این چالش بزرگ دعوت به عمل آورندد؛ این‌چنین شما از یک راهکار ساده، بدون هزینه و کاملا خاص برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده می‌کنید.

9: راهکار نهم برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده از ابزارهای مختلفی است که شما در آن فعالیت دارید و می‌توانید پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنید.

شما چنانچه در یوتیوب و یا هر نوع ابزار ارتباطی دیگر همانند تلگرام فعالیت خاصی را دنبال می‌کنید می‌توانید آدرس اینستاگرام خود را در پروفایل به راحتی درج کنید. با یک توضیح مختصر و مفید از کاربران بخواهید که چنانچه به حوزه ارتباطی شما علاقه دارند هر چه سریع‌تر در شبکه اجتماعی اینستاگرام شما نیز عضویت خود را اعلام کنند.

اگر محتوای قابل قبول و جذابی را ارائه دهید، صددرصد این روش می‌تواند یک روش کاملا عالی و مقرون به‌صرفه برای افزایش فالوور در اینستاگرام به حساب آید.

10: دهمین روش برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده و به‌کارگیری از انواع ربات اینستاگرام است. شما می‌توانید از یک سایت اینترنتی معتبر که در این حوزه فعالیت قابل قبولی را ارائه می‌دهد خرید ربات اینستاگرام را در نظر بگیرید.

ربات را امروزه به عنوان یک ابزار مناسب می‌شناسند که فعالیت آن باعث می‌شود تا عکس و هرنوع فرایند دیگری به صورت اتوماتیک بتواند به افزایش فالوور در اینستاگرام شما کمک کند؛ با یک برنامه حساب شده بسیاری از کاربران پیج شما را با رغبت بیشتری دنبال نمایند.

11: یازدهمین راهکار برای افزایش فالوور در اینستاگرام به صورت واقعی استفاده از تولید محتوای مناسب است که شما در حوزه کاری خود به آن توجه کنید. چنانچه به صورت کاملا حساب شده و برنامه‌ریزی شده محتوای خود را انتخاب کنید، این اختیار را دارید که برای جذب و بالا بردن رغبت هرچه بیشتر کاربر یک قدم بسیار اصولی را بردارید.

محتوا حتی در فضای گوگل یک الگوریتم خاص را دنبال می‌کند که به واسطه آن رتبه سایت بتواند خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهد. سعی کنید برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام از ارائه محتوای مناسب غافل نشوید.

12: دوازدهمین راهکار بدون هیچ اغراقی توجه به الگوریتم اینستاگرام است؛ چرا که برای افزایش فالوور اینستاگرام الگوریتم یک سری نکات خاص را به شما یادآوری می‌کند.

به عنوان مثال استفاده از هشتگ باید به بهترین شکل ممکن و با استاندارد خاص آن همراه باشد. مهم‌تر از همه این که شما تحت هیچ شرایطی نباید از فالوور فیک استفاده کنید، تا این‌‎چنین اعتبار پیج شما زیر سوال نرود. هرکدام از موارد خاصی که در الگوریتم به آن اشاره می‌شود را می‌توانید راهی برای افزایش فالوور در اینستاگرام در نظر بگیرید.

13: سیزدهمین راهکار مناسب برای افزایش فالوور در اینستاگرام توجه به زمان مناسب برای انتشار پست است. شما چنانچه بدون توجه به زمان مناسب و بدون برنامه‌ریزی به انتشار انواع پست بپردازید، فالوور خود را خسته و دلزده می‌کنید. این‌چنین است که پیج شماره هیچ بازدهی خاصی نمی‌تواند داشته باشد و حتی آن دسته از فالوورهای دائمی خود را نیز ممکن است از دست بدهید.

14: چهاردهمین راهکار برای افزایش فالوور اینستاگرام توجه به انواع تم‌های فوق‌العاده جذابی است که شما می‌توانید برای جذب فالوور مورد استفاده قرار دهید.

در زمان منتشر کردن انواع پست سعی کنید روی تم مورد نظر به صورت خلاقانه وقت بگذارید و جذابیت تم را یک موضوع مهم در نظر بیگرید. طبق تحقیقات در این زمینه شما ۳۰ درصد شانس خود را برای افزایش فالوور اینستاگرام با توجه به این مورد کلیدی می‌توانید افزایش دهید.

15: پانزدهمین راهکار به نظر ما برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از لایو‌های متنوع به صورت آموزشی و همراه با پرسش و پاسخ است؛ چرا که لایو یعنی ارتباط زنده با کاربران و شما می‌توانید در لایو خود با مطرح کردن مباحث جذاب و نکات آموزشی بسیاری از کاربران را جذب پیج خود کنید.

16: شانزدهمین روش جهت افزایش فالوور اینستاگرام توجه به فالوور‌های فیک پیج است. در این بین، در ابتدای کار باید تمامی فالوورهای فیک خود را حذف کرده و تنها آن دسته از کاربرانی را نگه دارید که در پیج شما به صورت کاملا هدفمند فعالیت دارند؛ این‌چنین، به واسطه خدمات پیج شما و فعالیت کاربران می‌توانید فالوور‌های جدید و واقعی را به پیج خود اضافه کنید.

این موضوع واقعاً تأثیر خود را نشان داده است. به همین دلیل شما هم‌اکنون قادر هستید به حذف فالوورهای فیک اقدام کنید و تنها آن دسته از فالوورهایی که با شما در تعامل هستند را برای پیج خود حفظ کنید.

افزایش فروش در اینستاگرام

سخن پایانی

ما در این مقاله از ویترین سافت ۱۶ روش و ترفند کاربردی را برای افزایش فالوور اینستاگرام به شما معرفی کردیم تا به واسطه آن بتوانید به شکل منسجم‌تر، برنامه‌ریزی‌شده‌تر و اصولی‌تر در این فضای پرطرفدار و محبوب به فعالیت در حوزه کسب و کار خود بپردازید.

بیشتر بخوانید :


برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره