چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

تیم محتوای ویترین
زمان مطالعه : 7 دقیقه دیدگاهها

لینک دار کردن استوری در اینستاگرام

شما برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام که یکی از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام محسوب می‌شود چنانچه قصد داشته باشید بدون داشتن 10K فالوور به انجام این کار اقدام کنید، باید از تکنیک‌های خاصی که در این مقاله از ویترین سافت به آن اشاره می‌شود استفاده نمایید. امروزه استفاده از استوری در فضای اینستاگرام می‌تواند به تبلیغات می‌توانید به یک سود بالا برای فروش محصولات خود بیندیشید.

چنانچه با این سوال مواجه می‌شوید که صفحه اینستاگرام شما چرا نمی‌تواند از قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام پشتیبانی کند، ما به شما این گونه پاسخ می‌دهیم که برای افزودن لینک در استوری باید روش خاصی را در پیش بگیرید؛ چرا که برای تمامی کاربران اینستاگرام این آپشن فعال نیست و شرایط خاصی برای اضافه کردن آن وجود دارد. مهم‌تر از همه این که پیج اینستاگرام شما باید از Business   پشتیبانی کند.

به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که شما در دو صورت می‌توانید از اضافه کردن لینک به استوری خود در اینستاگرام استفاده کنید:

 • در مرحله اول شما باید توجه داشته باشید که پیج اینستاگرام شما باید بیشتر از 10 هزار فالوور داشته باشد، که این مورد یکی از موارد کلیدی جهت اضافه کردن لینک به استوری است.
 • چنانچه پیج اینستاگرامی شما تیک آبی را دریافت کند شما از اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام می‌توانید بهره‌مند شوید.

دلیل محدودیت اینستاگرام برای استفاده از لینک در استوری

مواردی که به آن اشاره شد جزء قوانین مهم و کلیدی اینستاگرام به حساب می‌آیند و هدف این نوع محدودسازی در ابتدای کار تشویق و ترغیب هرچه بیشتر کاربران به فعالیت در اینستاگرام با استفاده از راه‌های جذب فالوور است تا کاربران بتوانند از خدمات اینستاگرام به شکل ویژه‌تری استفاده نمایند.

با کمی دقت متوجه می‌شوید که امروزه بسیاری از پیج‌های بیزینسی برای رونق کسب و کار خود به افزایش فالوور می‌اندیشند. اما جای نگرانی نیست؛ چرا که با ارائه تکنیک‌های خاصی شما بدون داشتن 10هزار فالوور و همچنین عدم نیاز به تیک آبی می‌توانید از قابلیت مهم و ویژه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

در ابتدای کار شما باید برنامه اینستاگرام خود را اجرا نمایید. چنانچه صفحه مورد نظر را به سمت راست بکشید طبیعتا به بخش استوری اینستاگرام هدایت می‌شوید که در این لحظه با گرفتن یک عکس آن را در استوری اینستاگرام خود آپلود می‌کنید و با کلیک روی آیکون « 🖇 » می‌توانید لینک خود را در استوری اضافه کنید.

زمانی‌که لینک را در صفحه مورد نظر اضافه نمودید برای اتمام کار روی گزینه Done  کلیک ‌کنید. با توجه به گزینه Your Story اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام به راحتی انجام می‌پذیرد.

IGTV  قابلیتی ویژه برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

IGTV  یک  قابلیت بسیار ویژه است که شما می‌توانید بدون داشتن 10 هزار فالوور از این قابلیت استثنائی برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام استفاده نمایید.

چند ویژگی و مزیت اصلی این آپشن، آپلو کردن فیلم‌های طولانی در فضای اینستاگرام است که شما بدون محدودیت قادر باشید به ارائه فیلم‌های طولانی خود بپردازید.


همچنین بخوانید : کسب درآمد از اینستاگرام


البته برای بهره‌مندی از قابلیت IGTV  شما باید نسخه جدید اینستاگرام خود را نصب کنیم و از دیگر مزیت‌های استفاده از IGTV  اضافه کردن لینک به استوری در فضای اینستاگرام است، تا افراد دیگر دغدغه‌ای بابت نداشتن فالوور 10 هزارتایی نداشته باشند.

نحوه انجام اضافه کردن لینک در استوری فضای اینستاگرام با استفاده از IGTV 

اضافه کردن لینک به اینستاگرام

برای اضافه کردن لینک در استوری فضای اینستاگرام چنانچه قصد داشته باشید از IGTV  استفاده کنید، باید برنامه اینستاگرام خود را باز کرده و با کلیک روی عکس پروفایل به نوار پایین صفحه پروفایل خود مراجعه کنید. در این لحظه با استفاده از علامت «+» روی IGTV Video  کلیک کنید و ویدیو خود را انتخاب نمایید.

در این صفحه شما حتی می‌توانید از یک کاور نیز برای ویدیو خود استفاده کنید و در کادر Title لینک مورد نظر را اضافه نمایید. سپس در کادر Description توضیحی مختصر درمورد لینک را تایپ نمایید؛ استفاده از اموجی‌ها در این کار می‌تواند جذابیت ویژه‌ای برای شما داشته باشد و در آخر روی گزینه Post to IGTV باید ادامه کار کلیک کنید.

شما باید وارد بخش استوری اینستاگرام خود شوید و روی آیکون زنجیر کلیک کنید. سپس گزینه  IGTV Video  را برای انتخاب ویدیویی که قبلا منتشر کرده‌اید مورد استفاده قرار دهید.

با ضربه آیکون «✔» لینک مورد نظر را در استوری خود اضافه می‌کنید. حتی با استفاده از Swipe Up می‌توانید از گزینه‌های متنوع و استفاده از گیف‌های خاص برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام استفاده کنید.

 هنگام باز کردن گیف مورد نظر خود را باتایپ Swipe Up جست‌وجو ‌کنید و از گزینه‌های مورد نظر به راحتی استفاده نمایید. با کیلیک روی Your Story  عملیات اضافه نمودن لینک به استوری به پایان می‌رسد.

دلیل اهمیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

به این موضوع باید توجه داشته باشید که شاید برخی از کاربران قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام را چندان مهم و حائز اهمیت تلقی نکنند. اما برخی از پیج‌های اینستاگرام با استفاده از این قابلیت ویژه قادر هستند خدمات قابل توجهی را ارائه دهند.

مانند انواع پیج‌های فروشگاهی که به واسطه فضای اینستاگرام قصد دارند به فروش محصولات خود با استفاده از جذب مخاطب بپردازند. صددرصد با استفاده از آپشن لینک در استوری قادر هستند یک آپشن فوق‌العاده کاربردی را مورد استفاده قرار دهند و برای این افراد این قابلیت بسیار مهم است.

چنانچه کاربرانی به داشتن انواع کانال‌های اجتماعی در تلگرام و یا فضاهای اجتماعی دیگر مشغول هستند این اختیار را دارند که لینک کانال را در استوری اینستاگرام خود قرار داده و اعضای کانال خود را افزایش دهند.

کاربرد اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

 • شما در مورد قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام می‌توانید برای جذب بازدید کننده از آن استفاده کنید؛ چرا که با قرار دادن لینک، آن دسته از پیج‌های فروشگاهی که قصد دارند به تبلیغ پیج خود بپردازند، می‌توانند از این روش کاربردی به نحو احسن استفاده کنند.
 • قرار دادن لینک از هرگونه صفحه اجتماعی دیگر باعث می‌گردد افزایش چنل مورد نظر انجام پذیرد و اشاره واضحی به تبلیغات چنل مورد نظر شما داشته باشد. حتی برای افزایش بازدیدکننده‌های یوتیوب شما می‌توانید لینک چنل یوتیوب خود را در استوری اینستاگرام آپلود کرده و این چنین به افزایش ممبرهای خود بیندیشید، به هر حال این فرصت یک فرصت استثنایی به حساب می‌آید.
 • حتی زمانی‌که شما یک پست را در اینستاگرام قرار می‌دهید و قصد دارید آن را در استوری نیز به نمایش در بیاورید این گونه لینک‌دهی داخلی انجام می‌شود. چنانچه قصد داشته باشید، پست یک پیج دیگر را در استوری خود منتشر کنید، با توجه به عمومی بودن پیج، این کار به راحتی برای شما انجام می‌پذیرد.

پیشنهاد ما به شما این است که برای آگاهی هرچه بهتر کاربران از لینک موجود در استوری سعی کنید از انواع استیکر و یا ویدیوهای خاصی که توسط ادمین از پیش ساخته شده است استفاده کنید؛ چرا که برخی از کاربران مبتدی شاید به قابلیت اضافه کردن لینک در استوری آشنایی نداشته باشند و متوجه لینک در استوری شما نیز نشوند.

نگهداری لینک استوری بیشتر از 24 ساعت

لینک در اینستا

نگهداری استوری تنها ۲۴ ساعت امکان‌پذیر است و برای این که مدت زمان آن را افزایش دهید، باید از قابلیت استوری‎های برگزیده استفاده کنید؛ یا به قول کاربران اینستاگرام از «هایلایت» بهره‌مند شوید.

برای هایلایت کردن استوری در بیو اینستاگرام باید وارد اکانت خود شویم و با کلیک روی پروفایل و فشردن آیکون «+» استوری خود را انتخاب کنید. سپس با لمس گزینهnext  یک اسم جدید برای هایلایت خود انتخاب ‌نمایید. این گونه استوری شما هایلایت می‌شود و شما قادر هستید از تنظیمات خاص آن نیز در ادامه استفاده کنید.

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی داشتیم تا راهکارهای عملی و اصولی را برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام در اختیار شما قرار دهیم؛ چرا که برخی از افراد تصور می‌کنند تنها باید با داشتن تیک آبی و یا فالوور بیشتر از ۱۰ هزار تا از این قابلیت می‌توانند استفاده کنند.

در صورتی که تکنیک‌های خاصی برای این کار وجود دارد تا شما قادر باشید به بهترین شکل ممکن از خدمات لینک در استوری اینستاگرام نیز بهره‌مند شوید.

شما چنانچه از یک پیج فروشگاهی استفاده می‌کنید، این قابلیت می‌تواند برای شما یک قابلیت منحصربه‌فرد و استثنایی باشد که نباید از آن غافل شوید. در هر صورت فضای اینستاگرام فضای کاربردی و بسیار جامعی است.

شما چنانچه از تمامی ترفندها و تکنیک‌های آن اطلاع ندارید می‌توانید در این سایت از انواع قابلیت‌ها به راحتی آگاه شوید و با به کارگیری هر کدام از آن‌ها به سود و درآمد بالا به واسطه فروش محصولات و خدمات دیگر اقدام کنید.

اینستاگرام تنها فضایی برای پر کردن اوقات فراغت نیست، بلکه شما می‌توانید همانند یک کاربر باهوش رفتار کنید و برای امرار معاش و کسب درآمد نیز از این فضا استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :


 

برچسب ها :

نظرات

  1. هدف از داشتن فروشگاه آنلاین چیست؟
  2. آیا تا بحال سابقه فروش فضای مجازی داشته اید؟
  3. روش خرید و فروش کالا در فروشگاه اینترنتی به چه صورت است؟
  4. روش های ارسال کالا در فروشگاه به چه صورت است ؟
  5. آیا از تخفیف و کوپن در فروشگاه اینترنتی استفاده می کنند؟
  6. آیا برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خودتان کارشناس IT دارید ؟
  7. آیا سابقه فعالیت به عنوان تامین کننده با فروشگاه های اینترنتی دارید؟
  8. آیا نیازی به طراحی قالب اختصاصی فروشگاه اینترنتی دارید؟
  9. آیا در فروش فیزیکی مدیریت انبار دارید؟
  10. آیا در سازمان یا شرکت از سیستم های مالی استفاده می کنید؟
  11. بعد از راه اندازی فروشگاه نیاز به دیجیتال مارکتینگ دارند؟
  12. نکات حائز اهمیت که در فروشگاه اینترنتی برایتان مهم است؟
  لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
  دانلود فایل

   1. عنوان واحد کسب و کار شما
   2. مالکیت کسب و کار
   3. زمینه فعالیت
   4. نوع کسب و کار / ویژگی خاص
   4. چه خدماتی برای کسب و کار خود لازم دارید؟
   بازاریابی آنلاین
   1. در صورت داشتن وب سایت، آدرس آن را بگذارید.
   2. چه مدت از راه اندازی وب سایت شما میگذرد؟
   3. سایت شما با چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی شده است؟
   4. از چه شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده میکنید؟ (آیدی هرکدام را بنویسید).
   تولید محتوا
   1. نیاز تولید محتوای شما چیست؟
   تولید محتوای بصری
   نیاز تولید محتوای بصری شما چیست؟
   تولید محتوای متنی
   نیاز تولید محتوای متنی چیست؟
   برندینگ
   1. نیاز به مشاوره برندینگ دارید؟
   2. نام چند رقبا هم رده کسب و کار خود را بیان کنید؟
   3. هدف برند شما در بازار امروزی چیست؟
   4. موفقیت برند خود را چگونه ارزیابی می کنید؟
   5. داستان برند شما چیست؟ (اختیاری)
   6. توضیحات تکمیلی خود را جهت کسب و کار خود بیان کنید؟ (اختیاری)
   لطفا فلوچارت گردش کار فروشگاه اینترنتی و ارتباط تامین کنندگان ، انبارها ، کالاها و خریداران با یکدیگر را دانلود کرده و در کادر مورد نظر ترسیم کنید ، سپس upload نمایید.
   دانلود فایل
   پیشنهاد ویژه

    درخواست دمو

     درخواست مشاوره